ŞİMDİ OKUNAN
Su Kaçakları Tespiti Nasıl Yapılır?
0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Su Kaçakları Tespiti Nasıl Yapılır?

☺ AHMET AYDIN5 Mayıs 2018

Su kaçağı söz konusu olduğunda akıllara kırıp dökülen döşemeler ve duvarlar gelebilir. Hatta arıza ekibi çağrılmadan önce her taraf toplanır ve eşyalar bir kenara dizilir. Aslında bu durum eski bir alışkanlıktır. Çünkü artık su kaçaklarına özel, yeni nesil cihazlar geliştirildi ve bu cihazlar sayesinde kaçakları bulmak yalnızca birkaç saati buluyor. Bizler de bu kaçaklar için kullandığımız teknolojik cihazlar ile sızıntıları kontrol altına alıyoruz ve çok kısa sürede onarıyoruz. Su kaçağı konusunda uzman olan ekibimiz bir telefonunuz ile hemen geliyor ve sizleri bu istenmeyen durumdan hemen kurtarıyor. Tesisatınızdaki problem ne denli büyük olursa olsun bizler için önemli değil. Çünkü bizler alanında uzman ve profesyonel bir usta ekibine sahibiz.

İşyerinde Yaşanan Su Sızıntıları

Su kaçağı yalnızca evinizde değil işyerinizde de meydana gelebilir. Hatta işyerlerinde yaşanan su sızıntıları daha büyük boyutlara ulaşabilir ve işinize ara vermenize dahi neden olabilir. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için öncelikle su sızıntısı belirtilerine dikkat kesilmeniz gerekir. Örneğin duvarlarınızda ya da mermer ve fayans aralarında renk değişikliği söz konusu ise, rutubet kokusu yoğunlaştı ise, böcek sayısında artış oldu ise ya da su faturanız her zamankinden daha yüksek ise bir su sızıntısı söz konusu olmaktadır. Her su sızıntısını gözünüzle göremeyebilirsiniz. Bu belirtiler duvar içinde oluşan bir su sızıntısına da işaret olabilir. Bu nedenle belirtilerden bir ya da bir kaçı söz konusu olduğunda hemen bizler ile iletişime geçin. Bizler kısa sürede kaçağın yerini tespit eder ve onarımı gerçekleştiririz. Üstelik kırıp dökmeden ve en ekonomik fiyatlarımız ile.

Tesisat Teknolojileri İle Su Sızıntısı Problem Olmaktan Çıkıyor

Yeni nesil su kaçağı bulma cihazları kırmadan ve dökmeden su sızıntılarını tespit etmeye yarıyor. Akustik ve termal cihazlar sayesinde duvar ya da zemin yüzeyinden su kaçağı tespiti yapmak çok basit. Sadece birkaç saat içinde üstelik hiçbir döşeme ve duvarınız kırılmadan bu sorundan kurtulmak istemez misiniz? Hemen bizler ile iletişime geçin. Çünkü bizler bu cihazları kullanan nadir firmalardan biri olarak sizlerin yardımına koşuyoruz. Aynı gün içinde tespit ve onarım işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Su sızıntısına neden olan boruyu tespit ettikten sonra yalnızca o borunun üzerindeki döşemeyi kaldırıyor ve sorunu tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Her Zaman En Ekonomik Fiyat

Şu sızıntıları konusunda bu cihazları kullanmayan firmalar kırma yöntemini benimserler. Bu eski nesil uygulama duvar ve döşemelerinize ciddi zarar verir. Sizi yalnızca tesisat değil ayrıca duvar ve döşeme masrafına da sokar. Ancak bizler bu eski yöntemi kullanmıyor ve yeni nesil su kaçağı tespit cihazlarımız ile hiçbir noktaya zarar vermeden onarımı gerçekleştiriyoruz. Sizler yalnızca bizi arayın ve gerisini izleyin. Hizmetlerimiz ve kalitemiz hakkında detaylı bilgi için web sitemiz ( https://www.sukacagiistanbul.gen.tr  ) üzerinden bizlere ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Çünkü birkaç saat içinde gerçekleştirdiğimiz üstün hizmetlerimizden son derece memnun kalacağınız eminiz. Üstelik bizler her zaman en ekonomik fiyatları benimsemiş bir firmayız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak