ŞİMDİ OKUNAN
Yandex Metrika İle Site Ziyaretçilerini İzle
0

Yandex Metrika İle Site Ziyaretçilerini İzle

☺ AHMET AYDIN1 Ağustos 2016

Yandex Metrika tarafından Google‘yi çok kızdıracak bir özellik, ziyaretçilerinizin nasıl adımlar yaptığını Yandex Metrika Webvisor ile videolu şekilde izleyebilirsiniz.

Google Analitik gibi sitenizdeki ziyaretçilerinizin istatistiklerini detaylı olarak  veren Yandex Metrika bir çok kişi tarafından tercih edilmeye başlandı. Gerçekten kaliteli şekilde ziyaretçi istatistiğini güzel bir görünümde veren beri yanında Webvisor ile de ziyaretçilerin hareketlerini videolu şekilde kullanıcıları sunması gerçekten büyük bir beğeni topladı.

Yandex Metrika kullanmanız için buradan kayıt yapmanız gerekiyor. Bir sayaç oluşturmanız gerekiyor. Sonra yapacağınız işlem vereceği kodu sitenize Google Analitik mantığında yani tüm sayfalarda kodun uygulanmasını sağlamalısınız. Bu işlemden sonra ziyaretçi istatistiklerini sayacınızdan görebilirsiniz.

Ziyaretçileriniz izlemeniz için sol taraftaki Webvisor tıkladıktan sonra açılan bencerede ziyaretçi detayını görebilir aşağıdaki resimdeki oynatma butonuna tıklayıp ziyaretçinizi izleyebilirsiniz. Oynatma butonu yanındaki artı işaretine tıklayıp ziyaretçinin site içerisindeki dolaştığı sayfaları listeleyebilirsiniz.

sitenizdeki-ziyaretcilerin-hareketlerini-videolu-izleyin

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak