Kapat
İnternet 12 Görüntülenme 0

Yandex Metrika İle Site Ziyaretçilerini İzle

Yandex Metrika tarafından Google‘yi çok kızdıracak bir özellik, ziyaretçilerinizin nasıl adımlar yaptığını Yandex Metrika Webvisor ile videolu şekilde izleyebilirsiniz.

Google Analitik gibi sitenizdeki ziyaretçilerinizin istatistiklerini detaylı olarak  veren Yandex Metrika bir çok kişi tarafından tercih edilmeye başlandı. Gerçekten kaliteli şekilde ziyaretçi istatistiğini güzel bir görünümde veren beri yanında Webvisor ile de ziyaretçilerin hareketlerini videolu şekilde kullanıcıları sunması gerçekten büyük bir beğeni topladı.

Yandex Metrika kullanmanız için buradan kayıt yapmanız gerekiyor. Bir sayaç oluşturmanız gerekiyor. Sonra yapacağınız işlem vereceği kodu sitenize Google Analitik mantığında yani tüm sayfalarda kodun uygulanmasını sağlamalısınız. Bu işlemden sonra ziyaretçi istatistiklerini sayacınızdan görebilirsiniz.

Ziyaretçileriniz izlemeniz için sol taraftaki Webvisor tıkladıktan sonra açılan bencerede ziyaretçi detayını görebilir aşağıdaki resimdeki oynatma butonuna tıklayıp ziyaretçinizi izleyebilirsiniz. Oynatma butonu yanındaki artı işaretine tıklayıp ziyaretçinin site içerisindeki dolaştığı sayfaları listeleyebilirsiniz.

sitenizdeki-ziyaretcilerin-hareketlerini-videolu-izleyin


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.

AHMET AYDIN

ASD kurucusu, içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya adreslerinden takip edin ve en yeni gelişmeleri makaleleri kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

Spotify Bedava Üyelik Veriyoruz!!!!