İnternet 80 Görüntülenme 0

Site Nasıl Düzenlenir?

Güzel hazırlanmış internet siteleri ziyaretçileri de kendisine çeker. Fazla ziyaretçi çeken internet sitelerinin hiti de yükseldiği için reklam veren bazı şirketlerin de dikkatini çeker. Bu da demektir ki oturduğunuz yerden bir reklam geliriniz olabilir. İnternet sitenizin dikkat çekmesini ve bu sayede reklam gelirleri elde etmesini istiyorsanız güzel bir site nasıl düzenlenir? Sorusuna cevap aramalısınız.

Öncelikle sitenizin dikkat çekici ve farklı bir ismi olmasına dikkat etmelisiniz. Ama dikkat çekici ve farklı olacak diye telaffuzu ve yazımı zor isimler bulmamalısınız. Ayrıca site isminin akılda kalıcı bir yanının olmasına da özen göstermelisiniz. Güzel ve farklı bir isim bulduktan sonra sitenizin ziyaretçilerin dikkatini çekecek içeriklerle doldurmalısınız.

Çok çeşitli içeriklerden ziyade genel itibariyle bir konuya odaklanmış internet siteleri daha çok ziyaret çekmektedir. Örneğin magazin, moda, alışveriş, haberler gibi temalar daha çok ziyaretçi çeker.

Önem vermeniz gereken diğer şey ziyaretçilerinizin gözünü yormayacak bir site tasarımıdır. Sitenize giren ziyaretçiler sitenizde vakit geçirirken kullanımı kolay ve gözü yormayan bir tasarımla karşılaşmalıdır.

AHMET AYDIN

ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.