İnternet 60 Görüntülenme 0

Site Nasıl Düzenlenir?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Güzel hazırlanmış internet siteleri ziyaretçileri de kendisine çeker. Fazla ziyaretçi çeken internet sitelerinin hiti de yükseldiği için reklam veren bazı şirketlerin de dikkatini çeker. Bu da demektir ki oturduğunuz yerden bir reklam geliriniz olabilir. İnternet sitenizin dikkat çekmesini ve bu sayede reklam gelirleri elde etmesini istiyorsanız güzel bir site nasıl düzenlenir? Sorusuna cevap aramalısınız.

Öncelikle sitenizin dikkat çekici ve farklı bir ismi olmasına dikkat etmelisiniz. Ama dikkat çekici ve farklı olacak diye telaffuzu ve yazımı zor isimler bulmamalısınız. Ayrıca site isminin akılda kalıcı bir yanının olmasına da özen göstermelisiniz. Güzel ve farklı bir isim bulduktan sonra sitenizin ziyaretçilerin dikkatini çekecek içeriklerle doldurmalısınız.

Çok çeşitli içeriklerden ziyade genel itibariyle bir konuya odaklanmış internet siteleri daha çok ziyaret çekmektedir. Örneğin magazin, moda, alışveriş, haberler gibi temalar daha çok ziyaretçi çeker.

Önem vermeniz gereken diğer şey ziyaretçilerinizin gözünü yormayacak bir site tasarımıdır. Sitenize giren ziyaretçiler sitenizde vakit geçirirken kullanımı kolay ve gözü yormayan bir tasarımla karşılaşmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir