Kapat
İnternet 31 Görüntülenme 0

Google ile sahte butonlar karşı karşıya!

Google çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İnternet’in yeni skandalı olan sahte indir butonları yüzünden birçok kişi haksız kazanç sağlamaya devam ediyor.

Bu durum Google’nin elbette hoşuna gitmiyor. Google yaptığı duyuru da bu tarz butonlar ve siteler için bir proje hazırlığı içerisinde olduğunu duyurdu.

Google’nin yaptığı açıklama da bu tarz butonlara tıkladığınız zaman ‘Aldatıcı Site’ uyarısı alacağımızı açıkladı.

CMD Komutları İle İnternetinizi Hızlandırın

İnternet hızı herkesin sorunu olmaya devam ediyor. Bu hız sorununu servis sağlayıcılarını arayarak yapsak da bir türlü iyi sonuçla...  0

Google yapacağı bu proje ile kullanıcılarının zarar görmesini ve haksız kazanç elde edilmesinin önüne bir nebze de olsa geçecek gibi gözüküyor.

Butonların ve sitelerin artması nedeniyle projenin kısa süre içerisinde aktifleşmesi bekleniyor. Google ise projenin tarihi konusunda kesin bir açıklama yapmadı.

Google’nin yaptığı açıklama da bu tarz butonların nasıl olduğu ve bilgisayarınıza ne tür zararlar verebileceği hakkında birkaç açıklama da bulundu.

Sahte butonlara bastığınız zaman virüs ya da kötü amaçlı yazılımların indirilmesi için ilk adımları attığımızdan bahsettiler.

AHMET AYDIN

ASD kurucusu, içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya adreslerinden takip edin ve en yeni gelişmeleri makaleleri kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir