ŞİMDİ OKUNAN
Chrome Materyal Tasarıma Geçiyor
0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Chrome Materyal Tasarıma Geçiyor

☺ AHMET AYDIN26 Kasım 2016

Google’ın tarayıcı çözümü olan Chrome, uzun bir sürecin hemen peşinden nihayet Materyal tasarım anlayışına geçiş yapmaya hazırlanıyor. Peki, Chrome, materyal tasarım ile nasıl görünecek? Geçtiğimiz günlerde iOS platformundaki yerini güçlendirmek isteyen Chrome,WKWebViewkullanarak kilitlenme oranını %78 düşürmüş ve Javascript‘i hızlandırmıştı.

Tarayıcı pazarında kullanım oranı ve sunduğu hız ile ön tasarıya çıkan Google Chrome, yakın vakitte baştan aşağıya yenilenmeye hazırlanıyor. Chrome için uzun bir müddettirtasarımsalaçından farklıkların yapılacağı söyleniyordu. Chrome‘un masaüstüsürümünü materyaltasarım ile aktüelleyecek olan Google, sürdürdüğü testlerin sonuna gelmiş gibi görünüyor.

The Next Web haberine göre Google Chrome yapı numarası 50 ile tamamiylemateryaltasarıma sahip olacak. Android Lollipop ile materyal tasarımı benimseyenGoogle, bu tasarım anlayışını yayınlanan ekran görüntülerine göre Chrome’a başarılı bir şekilde uyarlamış.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak