ŞİMDİ OKUNAN
Advanced System Care Programının Bilgisayara Sağladığı Faydalar
1

Advanced System Care Programının Bilgisayara Sağladığı Faydalar

☺ AHMET AYDIN11 Ekim 2015

Advanced System Care Programının Bilgisayara Sağladığı Faydalar  

Virüsler verilere rahatlıkla erişim sağlamaktadır. Verilere ulaşıp bu verileri silme özellikleri de vardır. Ayrıca virüs giren cihazlarda yavaşlama problemi meydana gelmektedir. Virüsler cihazlara bulaşması kullanıcıların zaman kaybı yaşamasına neden olmaktadır. Virüs bulaşan aygıtlardan verilerin nasıl kurtarılacağı merak edilmektedir.  Virüslerin nasıl ortadan kaldırılabileceğine dair yöntemler hakkında bilgi verilecektir. Virüsler cihazınıza bulaşmış ve verilerinize zara vermeye başlamışsa yapmanız gerekecek ilk ve en etkili yöntem antivürüs programı indirmeniz olacaktır.

İzinsiz önemli bilgilere erişerek bilgisayara zarar veren yazılımlar mevcuttur. Zararlı yazılımlar, Virüsler, Casus (spyware), Korku (scareware), Reklam (adware), Truva atı (trojan horse), Solucan (worm) olarak bilinir. Bu yazılımlardan virüsler çoğalarak diğer dosyalara bulaşır. Bilgisayarın çalışmasını yavaşlatırlar. Virüs bulaşan bilgisayarda istemsiz davranışlar meydana gelir. Bilgisayarda simgeler kaybolabilir ya da görüntüde bozulma oluşabilir. Bilgisayarı bu tür yazılımlardan koruyabilmek için, güvenli yazılımlar yüklenerek, zararlı yazılımlar ortadan kaldırılabilir. Anti virüs programı indirmek virüslerin ortadan kaldırılması için en etkili çözüm metodudur. Advanced System Care Programı virüsleri etkisiz hale getirmek için önerilen programlar arasındadır. Programın bilgisayarlardaki hataları düzelttiği söylenmektedir. Virüslerin bilgisayarın yavaşlattığı bilinir. Bu program ile hatalar düzeltildikten sonra internet hızının artacağı düşünülmektedir. Programda pek çok yardımcı programın varlığından da bahsetmek mümkündür. Bu yardımcı programlardan biri disk birleştirici programlarıdır. Bu programın yanı sıra ram temizleyici gibi programlar da yer almaktadır. Programda Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Yüklendikten sonra Türkçe kullanılabilir.

Programın yazılımına bakıldığında, bir hayli iyi olduğu söylenebilir. Başarılı yazılımı sayesinde bilgisayarda bulunan zararlı yazılımları tespit eder, Cihaza zarar veren zararlı yazılımları başarılı bir şekilde kaldırır. Bilgisayara genel bir bakım yapmaktadır. Bilgisayarda yer alan tüm dosyaları inceler. Bu dosyalarda yer alan zararlı yazılımları da tespit ederek siler. Bunun yanı sıra gereksiz görülen dosyaları da silerek cihazın hızını arttırır.

Advanced System Care Programı virüsleri ortadan kaldırmak ve bilgisayara vereceği zararları önlemek için son derece iyi bir programdır. Program internet geçmişine de müdahale etmektedir. İnternetteki geçmişten kaynaklanabilecek zararlı yazılımları tespit ederek rahatlıkla sorunu çözebilmektedir. Aynı zamanda program, kayıt defterini birleştirme özelliğine de sahiptir. Bilgisayarın tüm bölgelerini kontrol ederek sorunları çözme konusunda başarılı olan programın sağladı yararlar bilgisayarın performansı için önemlidir. Programda yapılacak uygulamaların ardından bilgisayarın performansı artacaktır. Programı cihazına yükleyerek kurulum aşamasını tamamladıktan sonra zararlı yazılımları ortadan kaldırabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
1 Yorumlar

Yanıt Bırak