Güncel Haberler
ŞİMDİ OKUNAN
Sony A7S II Yüksek ISO Performansıyla Göz Dolduruyor
0

Sony A7S II Yüksek ISO Performansıyla Göz Dolduruyor

☺ AHMET AYDIN21 Eylül 2015

Düşük ortamlarda yüksek aydınlatmayla özelliği sağlayan Sony’nin A7S II modeli güncellemelerden geçti. Yüksek aydınlatmanın yanında yüksek ISO performansı da sunan Sony A7S II modeli, birçok alanda ilerlemeleriyle göz dolduruyor. XAVCS formatlı videoları 30 fps akıcılığı ve 4K kalitesinde çekebilen model, Full HD modunda 120 fps değerine de çıkabiliyor. Bunun yanında 100 Mbps’e ulaşabiliyor. 5x ağır çekim modunda görüntü elde etmek için ise bu mod uygun. Sony A7S II’de dinamik aralıkları daha geniş. Yüksek video profilleri sunumu da mevcut. Beş eksenli dâhili görüntü sabitleme sistemine sahip A7S II’de lens destek vermese bile yine de titreme olmuyor.

Tutma Kısmı İyi Kontrol Sağlıyor

Sony A7S II, 169 noktalı hızlı otofokus sistemine sahip. Bu sistem daha hızlı ve daha net. Son derece iyi sonuçlar elde edilen, XGA sınıfı OLED TruFinder vizöre sahip. Gövde tasarımında da yenilikler görünen A7S II’nin tutma kısmı iyi kontrol sağlıyor. Sessiz çekim gerektiren ortamlarda 5fps hızında seri şekilde çekim yapabiliyor. Bu yeni modelin lens bağlantısı da güçlendirilmiş. Aynı zamanda da cihaz çalışmaya devam ederken, USB üzerinde şarj edilebilme imkânına sahip. Bunun dışındaki özellikleri ise, bir önceki model olan A7S ile benzerlik gösteriyor. Benzerlik gösteren özellikler ise, ISO 409600 desteği, BIONZ X görüntü işlemcisi ve 12,2 MP çerçeve alıcısı. Ayrıca Sony A7S II’de, Sony E-Mount bağlantı da korunuyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak