Güncel Haberler
ŞİMDİ OKUNAN
Samsung Yeni Akıllı TV’ lerini Tanıttı
0

Samsung Yeni Akıllı TV’ lerini Tanıttı

☺ AHMET AYDIN22 Eylül 2015

Bulunduğumuz zaman da TV’ ler her oturma odasının vazgeçilmezi haline gelmiştir, üreticinin farklı tasarımları tüketicilerin karşısına çıkmaktadır. Ancak günümüz de Samsung firması TV’ lerinin görünümünü değiştirerek bunu farklı bir boyuta taşımakta. Bir çok firma TV’ leri çok daha sade renk kullanmayı ve ince tasarımlar elde etmeyi amaçlaması halde Samsung firması daha orjinal tasarımlar üzerinde çalışmakta. Şirketin Serif ismini verdiği yeni akıllı TV serisi tasarımı bir kitaplık veya bir resim çerçevesi arasında benzer bir yapıya sahip olacak. Bu TV’ ler ortamda bulunan mobilyanın bir parçası gibi görünecek ve farklı renk seçenekleri mevcut olacak. Samsung Serif  TV’ lerin dışı değişirken iç tasarım kısmı da yani arayüzünde sinema perdesi gibi veya benzeri bir şekilde perde modu olarak adlandırılan bir yeni başlangıç ekranı yer alacak. Ünlü Fransız tasarımcılar Ronan ve Erwan Bouroullec tarafından tasarımları yapılan bu yeni ürünlerde ahşap rengi ile ortama daha çok uyum sağlayacak. 24 ile 40 inç diyagonal ekrana sahip olacak yeni Serif serisi TV’ lerin maliyet ve piyasa değerleri henüz bilinmemekte. Samsun Serif serisi TV’ lerin ilk modelleri 2015 Kasım ayında Fransa, İngiltere, Danimarka, İsveç’ de satışa çıkacak.

Peki Kullanıcılar Bu Duruma Nasıl Bakmakta ?

Serif TV’ ler son teknoloji ince sade renk TV’ lerin aksine daha geniş ve farklı renk seçeneklerine sahip olmasına rağmen tüketicileri ikiye bölmüş durumda gibi kimileri ince zarif tasarımları tercih ederken kimileri de mobilyalara uyuma nedeni ile Serif TV serisine olumlu yaklaşmakta. Bunun yanı sıra ahşap renginin tüketiciler arasında en fazla tercih edilebilecek renk olduğu düşünülmekte. Serif TV’ lerin Türkiye’ de satışa çıkacağı tarihler henüz belli değiller.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak