Güncel Haberler 167 Görüntülenme 0

Reeder A12İX Workbook Büyük Ekran Android Tablet Sevenler İçin İdeal

A12İX Workbook, reeder firması tarafından üretilen güçlü yazılım ve donanımlara sahip bir tablet. Mevcut yazılımları ve donanımları sayesinde tabletten taşınabilir bilgisayara dönüşüyor. Bu tablette Google tarafından geliştirilen Android 4.4.4 işletim sistemi yüklü. Ek bir uygulama sayesinde araç çubuğu ortaya çıkarak açık durumdaki uygulamalar arasında geçiş yapma özelliği sağlanıyor. A12İX, 11.6 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Ekrandaki çözünürlük 1920 x 1080. IPS teknolojisi de destekleniyor. Bu donanımı sayesinde büyük ekran Android tablet sevenler için ideal gözüküyor.

128 GB’a Kadar Artırım Şansı

İşlemci tarafına bakıldığında ise, dört çekirdekli Intel Z3735F işlemcisinin kullanıldığı görülüyor. Bu işlemci aynı zamanda 1.83 GHz hızına sahip. Güç yönetimi özellikleri de oldukça geniş. A12İX’in 2GB’lık sistem belleği, 32 GB depolama alını var. Micro SD kartlarda ise 128 GB alan artırım şansı var. GPS desteği bulunmayan cihazda, çift kamera bulunduğu görülüyor. Bunun yanında kablosuz ağ ve bluetooth özellikleri var. USB girişinden bir modem bağlanarak 3G bağlantısı kurulabiliyor. Gerekli kablonun temin edilmesi durumunda OTG desteği için ayrı bir bağlantı bulunuyor. A12İX Workbook’da küçük bir de HDMI yuvası göze çarpıyor.

Metal Gövde

Şık bir görünüme sahip olan reeder A12İX Workbook, tasarım açısından oldukça iyi görünüyor. 720 gr ağırlık ve 297 x 180 x 8.5 mm’lik boyutlara sahip tabletin, klavyesi ile birlikte toplam kalınlığı 15 mm’yi geçmiyor. Bunun yanında 8400 mAh kapasitesindeki bataryası ile 10 saatlik kullanım sağlıyor. Renk olarak bakıldığında ise A12İX tabletin titanyum grisi renkte olduğu görünüyor. Ayrıca tabletin tüm gövdesi de metalden yapılmış durumda. Tabletin sol tarafına bakıldığında ise Micro SD bellek kartı yuvası görünüyor. OTG destekli USB girişi de mevcut donanımlar arasında.

AHMET AYDIN

ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.