Güncel Haberler
ŞİMDİ OKUNAN
Nokia C9: 2 GB RAM, 16MP Kamera ve 4000 mAH
0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Nokia C9: 2 GB RAM, 16MP Kamera ve 4000 mAH

☺ AHMET AYDIN14 Şubat 2016

Nokia zarif, şık ve mütevazi bir tasarımı olan Android özelliğine sahip bir akıllı cihazını daha gündemde. Bu cihaz Nokia C9 isminde sunulacak. Zarif ve mütevazi cep yakmayan bir model olduğundan piyasayı şimdiden heyecanlandırdı.

nokia-c9-2-gb-ram-16mp-kamera-ve-4000-mah

Nokia C9: Mütevazı ama şık Nokia bütçe telefonu

Son zamanlarda tanıyoruz ışıltılı tasarımları ile sunulan tüm lüks akıllı telefon amiraller arasında, Nokia C9 kullanışlı bir ekran boyutu ve temel renk seçenekleri ile alçak gönüllü ve mütevazı duruyor. Dolayısıyla, bu resim cazibe azaltmak için değil. Şu anda arıyoruz Nokia C9 tasarım tasarımcı Jermaine Smit isteyen sadece bir kavram olsa da, Finli şirket tarafından üretilen oldukça gerçekçi ve olası görünüyor. Hadi Nokia C9 neler sunabileceği öğrenmek için okumaya devam edelim.

Çerçeve ve kenarları metal olsa da görsel olarak, bu kavramı C9 Nokia biraz deri/kauçuk yükselir ile birlikte geliyor.Eğer daha yakından göz atacak olursak, o arka yüzünde, bir noktalı doku var gibi görünüyor. Telefon parıltılı diğer amiral gemi telefonlara benzemiyor. Daha mütevazi ve sadece bir tasarıma sahip. Jermaine Nokia C9 ekran boyutu hakkında söz etmese de , 5.0 inç veya biraz daha küçük olduğu ve oldukça kullanışlı bir telefon olduğunu tahmin etmeye çalışıyoruz.

nokia-c9-2-gb-ram-16mp-kamera-ve-4000-mah-2

Nokia C9 özellikleri için elimizde fazla bir bilgi olmasa da tipik bir Nokia akıllı telefon özelliği taşıyor ancak tasarımcı göre, tipik bir akıllı telefon özelliği taşıyor. Pureview çözünürlükte bir kickass kamera sensörü ve büyük bir pili. Orta sınıf pazar için hedeflenecek bu Nokia C9 bizim kişisel tahminini sorarsanız, bu cihazın özelliği sanırım 2GB RAM , en azından 16MP Pureview kamera sensörü ve en az 4000 mAh pil olacağını tahmin ediyoruz.

Nokia C9: Düşük nitelikli bir akıllı telefon …

C9 Nokia, fin firması tarafından seri üretime geçmek için seçilmiş ise, piyasadaki diğer mevcut amiral gemileri ile rekabet etmek için çok güzel bir fiyat teklif edecek. Nokia E1 250 dolarlık civarında mal olduğu söyleniyor, o zaman biz şunu söyleyebiliriz Nokia C9 fiyatı hatta biraz daha ucuz olacak, USD 220 – 170 USD arasında bir fiyat etiketi bizleri son derece mutlu edecek.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak