Kapat
Güncel Haberler 100 Görüntülenme 0

Nokia 2016 Çıkarması Beklenen 5 Cihaz : 4GB RAM, 38MP Kamera

Nokia akıllı telefonların çok gerisinde kaldı. Herkes Nokia’dan akıllı bir cihaz beklediğini fark ediyoruz. Bizde Nokia’nın üretmesi muhtemel 5 cihazını derledik.

1. Nokia C9

Fiyat 170 USD – 220 USD olması bekleniyor.

Apple HomePod Ürünü Sizlerle

Apple yeni bir ürün olan HomePod ile karşımıza çıkıyor bu üründe daha önce gördüğünüzden daha kaliteli bir ürün olması bekleniyor....  0

Nokia C9 Özellikleri

Cihaz:  Nokia C9
Ekran:  5 “inç  ya da daha küçük
Arka kamera:   Pureview sensörü 16 MP
Ön kamera:   En az 5MP
İşlemci güncellenecek
Veri deposu:  2GB
Depolama güncellenecek
İşletim iddiaya göre 6.0 sürümü Android işletim sistemi
Pil 4.000 mAh veya daha büyük
Bağlantı İddiaya göre 4G LTE, Wi-Fi ve Wi-Fi Hotspot
Renkler Klasik Siyah ve Beyaz

Nokia-c9

2. Nokia 1008

Nokia 1008 , aka Nokia Catwalk heyecan verici akıllı telefonlar arasında özellikleri ile sizi etkileyeceğinden eminiz. Telefonda 38 MP kamera mevcut hayal edeceğinizin üstündeki çözünürlükte fotoğraf çekebilir hem ön hem arka kamera olarak kullanacağınız bu sistem muhteşem bir tasarıma sahip. Bunun yanında Nokia 1008 WP8 OS işletim sistemine 32 GB veri depolama ve 2 GB RAM bulunmaktadır. Daha şaşırtıcı olan ise Çift LED Flaş ile donatılmış olması.

Nokia-1008

3. Nokia N2

Nokia N2 akıllı telefon tasarımcısı David Quijada tarafından Aralık ayı sonunda bize tanıtıldı. Bu Nokia N2 bu akıllı telefon pazarında Nokia yeniden doğması için gereken tüm potansiyeline sahiptir. Nokia N2 özellikleri açısından, bize büyük bir ekran veriyor 6”inçlik ekran , Snapdragon 810 CPU ve güzel FHD çözünürlüğe sahip. Önündeki 8MP selfie kamerası 21MP Pureview sensörlü arka kemeraya sahip. Her ikisi de düşük ışık koşullarında daha iyi çekim için LED Flaş ile birlikte geliyor.

Nokia-N2

4. Nokia C1

Nokia C1 akıllı telefon pazarına geri dönecek dendiğinden beri söylentiler arasındaki ilk akıllı cihazlardan biridir. Elimizde çok bilgi olmasa da söylenilene göre işletim sistemi hem Windows hem Android olacak . Merakla beklediğimiz cihazda iki farklı sürümde olması kullanıcıyı hangi sürüme yönelteceği merak konusu. Nokia C1 5.5” inçlik Full HD ekrana 4 GB RAM’e sahip veri depolama 16 GB, 64-bit MediaTek CPU işlemci bulunuyor. Kamera ise 8 MP selfie’si 20 MP arka kamerası ile oldukça iyi bir kalite sunacağını düşünüyoruz.

nokia-c1

5. Nokia E1

Nokia’nın konuşulan en ünlü telefonu diyebiliriz. 200 USD – 250 USD arasında fiyat olacağı düşünülen bu cihaz kullanışlı zarif ve şık bir tasarıma sahip. Nokia E1 2GB RAM, 20MP Arka kamera ve iyi bir pil ile geleceği düşünülmektedir.

Nokia-E1

Son zamanlarda güvenilir kaynaklardan iddiaya göre Nokia Barcelona, ​​İspanya’da düzenlenecek MWC 2016 (2016 Mobil Dünya Kongresi) katılacak. Nokia’nın bu yıl piyasaya çıkarması beklenen muhtemel 5 ürünü inceledik. Siz Nokia’ya üretmesi için hangisini tavsiye ederdiniz.

1 2 3 4 5

AHMET AYDIN

ASD kurucusu, içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya adreslerinden takip edin ve en yeni gelişmeleri makaleleri kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir