Güncel Haberler
ŞİMDİ OKUNAN
Merakla Beklenen Samsung Galaxy S8’in Sızdırılan Fotoğrafı
0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Merakla Beklenen Samsung Galaxy S8’in Sızdırılan Fotoğrafı

☺ AHMET AYDIN31 Ocak 2017

Merakla beklenen Samsung’un amiral gemi serisinden olan Galaxy S8’e ait görüntüler ünlü Dünya Devi Samsung’un, bütün güvenlik önlemlerine rağmen bir kez daha Evan BLASS’ın Twitter adresi üzerinden paylaşıldı. Ve işte o sızdırılan görüntüler sizlerle!

Dünya devi ünlü telefon markası Samsung’un uzun zamandır beklediğimiz Galaxy S8 modelinde görüleceği üzere “Home” tuşu yer almıyor. Ve Galaxy S8 oldukça kibar bir yapıya sahip görünüyor. Parmak okuma teknolojisinin ise merakla beklenen cihazın arka kısmına konumlandırılmış olabileceği konusunda ekibimizle hem fikiriz 🙂 ancak görüleceği üzere hiçbir belirti söz konusu bile değil. Ayrıca cihazın su geçirmezliği ve bataryasındaki iyileştirmeye gidildiği de elde ettiğimiz diğer bilgiler arasında.

Samsung Galaxy S8’e ait elde ettiğimiz bilgileri de sizlerle en kısa sürede sizlere paylaşmak üzere sayfamızı yer imlerinize eklemeyi unutmayınız. 🙂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak