Kapat
Güncel Haberler 11 Görüntülenme 0

Mekanik Tipte Yeni Nesil Tuşlarıyla G.Skill KM780 Dikkat Çekiyor

G.Skill firması, bellekleriyle ön planda olmanın yanında oyuncuları hedef alan klavyeleriyle de dikkat çekmeye başladı. Bu yeni klavyelere sırası ile KM780 RGB ve KM780 MX isimleri veriliyor. Mekanik tipte Cherry imzası taşıyan tuşlara sahip bu klavyelerde yer alan tuşlar ise yeni nesil. Yeni nesil bu tuşlar: Cherry MX ve Cherry RGB. 50 milyon kes tıklamaya dayanma özelliği olduğu söylenen bu tuşların kahverengi, kırmızı ve mavi renkte seçenekleri bulunmakta. Çift katmanlı lazer baskısıyla etiketlenmiş olan G.Skill Ripjaws serisi tuşlar, zorlu oyun turnuvaları için de ideal olarak görünüyor. Tuş başlıkları çıkartılabiliyor ve basitçe özelleştirilebiliyor.

 

KM780 RGB Serisinde Sınırsız Renk Sayısı

G.Skill KM780 klavyede, arkadan aydınlaşma da mevcut. Ayrıca multimedya kısa yolları da var. Dijital LED ses göstergesi ve metalden üretilmiş ses seviyesi ayarı da dikkat çeken özellikleri arasında. Klavye, kullanımı sırasında makro kaydetme özelliği var. Üç kısa yol olan, parlaklık, zamanlayıcı ve Windows tuşu kilidi ile birlikte altı ek makro tuş bulunuyor. KM780 MX’de sadece kırmızı renk tercihi yapılmak zorunda olsa da, KM780 RGB serisinde sınırsız renk sayısı mevcut durumda. KM780 MX ve KM780 RGB modellerinin 160 ve 120 dolarlık satış fiyatlarıyla piyasaya sürülmesi bekleniyor. Öncelikle Brown ve Cherry Red satışa sunulup, Blue ise daha sonradan satışa sunulacak olduğu da gelen bilgiler arasında.

AHMET AYDIN

ASD kurucusu, içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya adreslerinden takip edin ve en yeni gelişmeleri makaleleri kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir