Kapat
Güncel Haberler 19 Görüntülenme 0

Logitech k480 Klavye İle Kontrol Çok Rahat

Logitech k480, aksesuar üretimi ile akıllarda yer eden marka yer eden Logitech firması tarafından üretilmiş bir klavyedir. Hem günlük yaşama hem de mobil ürünlere hitap etmektedir. Bir bluetooth klavye olan Logitech k480 ile tabletimiz, akıllı telefonlarımız ve masa üstü bilgisayarlarımız kontrol edilebiliyor. Sol tarafta bulunan seçici tekerlek ile cihazlar arası geçiş sağlanıyor. Bluetooth ile çalışmasından dolayı mobil cihazlar kullanılırken sorun yaşanmıyor ancak masa üstü bilgisayarlar için bir adaptör gerebiliyor. k480’in tabletler ve akıllı telefonlar için stant özelliği de bulunuyor. Logitech k480’in tercihlere bağlı olarak, beyaz-gri ve siyah- sarı olmak üzere iki ayrı renk seçeneği bulunuyor.

 

Windows 7 ve Üzerinde İşletim Sistemi Gerekiyor.

Logitech k480 klavye, ağır ve kalın yapısı ile ciddi bir çalışma kolaylığı sağlıyor. Tuşlarla parmaklar arasındaki temas oldukça iyi seviyede. Tuşlarda, dışbükey ve içbükey yüzeyler uygulamış durumda. Klavye, tahmin edilenden daha ağır bir ürün ancak, taşınabilirlik de göz önünde bulundurulmuş. Logitech k480’in sağ tarafında Bluetooth eşleştirilmesi yapılabilecek ve klavye hakkında bilgi alınabilecek tuşlar da bulunuyor. Bu klavye için Windows 7 ve üzerinde işletim sistemi gerekiyor. Bunun yanında Macintosh yanında da Mac OS X ve üzeri gerektiği gözüküyor. Chrome OS’ta da kullanmamız mümkün. Tabletler ve akıllı telefonlar için ise, Google için Android 3,2,  Apple içinse en az iOS 5 sürümleri gerekiyor.

AHMET AYDIN

ASD kurucusu, içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya adreslerinden takip edin ve en yeni gelişmeleri makaleleri kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir