Güncel Haberler
ŞİMDİ OKUNAN
Logitech k480 Klavye İle Kontrol Çok Rahat
0

Logitech k480 Klavye İle Kontrol Çok Rahat

☺ AHMET AYDIN21 Eylül 2015

Logitech k480, aksesuar üretimi ile akıllarda yer eden marka yer eden Logitech firması tarafından üretilmiş bir klavyedir. Hem günlük yaşama hem de mobil ürünlere hitap etmektedir. Bir bluetooth klavye olan Logitech k480 ile tabletimiz, akıllı telefonlarımız ve masa üstü bilgisayarlarımız kontrol edilebiliyor. Sol tarafta bulunan seçici tekerlek ile cihazlar arası geçiş sağlanıyor. Bluetooth ile çalışmasından dolayı mobil cihazlar kullanılırken sorun yaşanmıyor ancak masa üstü bilgisayarlar için bir adaptör gerebiliyor. k480’in tabletler ve akıllı telefonlar için stant özelliği de bulunuyor. Logitech k480’in tercihlere bağlı olarak, beyaz-gri ve siyah- sarı olmak üzere iki ayrı renk seçeneği bulunuyor.

Windows 7 ve Üzerinde İşletim Sistemi Gerekiyor.

Logitech k480 klavye, ağır ve kalın yapısı ile ciddi bir çalışma kolaylığı sağlıyor. Tuşlarla parmaklar arasındaki temas oldukça iyi seviyede. Tuşlarda, dışbükey ve içbükey yüzeyler uygulamış durumda. Klavye, tahmin edilenden daha ağır bir ürün ancak, taşınabilirlik de göz önünde bulundurulmuş. Logitech k480’in sağ tarafında Bluetooth eşleştirilmesi yapılabilecek ve klavye hakkında bilgi alınabilecek tuşlar da bulunuyor. Bu klavye için Windows 7 ve üzerinde işletim sistemi gerekiyor. Bunun yanında Macintosh yanında da Mac OS X ve üzeri gerektiği gözüküyor. Chrome OS’ta da kullanmamız mümkün. Tabletler ve akıllı telefonlar için ise, Google için Android 3,2,  Apple içinse en az iOS 5 sürümleri gerekiyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak