Güncel Haberler 60 Görüntülenme 0

LG Cord Zero İle  Kablosuz Süpürgeyle Temizlik Kolaylığı

LG Elektronics tarafından geliştirilen Cord Zero, kablosuz bataryalı bir süpürgedir. Güç kablosunun sürekli takılıp çıkartılmamak zorunda kalınmamasıyla, odalar arası geçişi hızlandırarak temizlik süresini de kısaltıyor. İnovatif dahili lityum-iyon olan güç kaynağı PowerPack, 80V değerinde. Böylece iyi bir vakum gücü sağlanarak, eko moda iken 40 dakikaya kadar aralık olmaksızın temizlik yapılabilme imkânı sağlıyor. Cord Zero’da, kompakt tasarımıyla maksimum emiş gücüne sahip Akıllı Inverter Motor bulunuyor. Bu motor, geleneksel 2000 watt gücündeki kablolu elektrik süpürgelerine nazaran % 9,3 oranında daha iyi temizlik performansı sağlıyor. Bunun yanında geleneksel elektrik süpürgelerinin motorlarına oranla, % 22 daha hafif, % 28 daha küçük ve % 13 de daha çok tasarruf sağlıyor. Akıllı Inverter motorun garanti süresi ise 10 yıl.

Dünya’nın İlk Torbasız ve Motorsuz Toz Sıkıştırma Sistemi

LG Cord Zero’nun bir başka özelliği ise, Otomatik Yer Belirleme ve Otomatik Takip teknolojileri sayesinde, hareketlere uyum sağlaması ve temizlik esnasında takip etmesi. Cord Zero, KOMPRESSOR teknolojisi sayesinde, tozu sıkıştırarak, Dünya’nın ilk torbasız ve motorsuz toz sıkıştırma sistemine sahip bataryalı süpürgesi. Bu sistem sayesinde, tozlar etrafa dağılmadan basit ve sağlıklı bir şekilde boşaltılabiliyor. Bataryalı süpürgede, çift batarya, akıllı Inverter Motor ve Dolaşık Önleyici Fırça özellikleri de mevcut. Ayrıca, bu fırçalar ve değişik yüzey aparatlarıyla 180 derece dönebilen ince bir tasarıma da sahip.

AHMET AYDIN

ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
;