Güncel Haberler
ŞİMDİ OKUNAN
LeTV Hakkında Bilmediğiniz Her Şey?
0

LeTV Hakkında Bilmediğiniz Her Şey?

☺ AHMET AYDIN22 Eylül 2015

XiaomiToday’in yapmış olduğu habere göre, Çin menşeili firma LeTV Max modelinin üstü olan LeTV Max 2 üzerinde çalışıyor. LeTV esasen Çin’de video oyun yapan bir kanal olarak işe başladı. İşleri büyüdükçe LeTV taşınabilir cihaz alanında da bir şeyler yapma kararı aldı. Bu kararın ise ilk ürünü LeTV Max adıyla piyasaya çıktı. LeTV bu ürününü 2015 yılının ikinci yarısından sonra tanıtmıştı. Bu cihazlar ile olumlu geri dönüş almış olacak ki cihazın devam modelleri için çalışmaya başlamış.

LeTV Max 2 Nasıl Bir Donanıma Sahip Olacak?

Söylenenlere göre ön ve arka tarafında cam bulunacak olan LeTV Max 2, Snapdragon 820’den gücünü alıyor. Ayrıca cihazda Quick Charge 3.0 özelliği bulunuyor. Bu özellik ile birlikte cihaz sadece 35 dakikada yüzde 80 şarj oluyor. Dolayısıyla cihaz pilinin de uzun ömürlü olması bekleniyor. Diğer yandan cihaz parmak izi sensörüne sahip olacak. Bu parmak izi sensörü ise cihazın arka tarafında yer alıyor. Metal ya da cam malzemelerden oluşacak olan şık görünümlü bir kasanın da eşlik edeceği bu cihaz genel olarak en üst seviye donanımlarla donatılacak.  LeTV Max, 6.33 inç ekran ölçüsü ile çıkmıştı. Şirket bu ekran ölçüsünü küçültme kararı aldı. Ve bu kararın sonucunda LeTV Max 2, 5.7 inç ekran boyutu ile piyasaya sürülecek.  LeTV Max 2’nin ekran çözünürlüğü QHD: 2560×1440 yani 2K olacak. Cihazın en dikkat çekici özelliği ana belleği olacak. Cihazda 4 GB ana bellek kullanılmış. Qualcomm’un Snapdragon 820 yongaseti, 14 nm FinFET olacak. Yongsetindeki işlemcilerin çekirdek hızları 2.2 GHz şeklinde. Kamera ve LED flaş sağ tarafa konumlandırılmış. Cihaz 2016 yılının ilk çeyreğinde kullanıcılarıyla buluşacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak