Kapat
Güncel Haberler 149 Görüntülenme 0

IPod Nasıl Çalışır ?

IPod , sabit diskte ses ve video dosyalarını depolayarak çalışır. Cihazınız da ki dosyaları İTunes yazılımı ile dosyalarınızı yedekleye bilirsiniz. ücretsiz olarak size 5 GB yer verilmiştir bu depolama alanını belirli bir ücret karşılığında yükselte bilirsiniz.

IPod , Apple’ın ilk 2001 yılında piyasaya medya oynatıcı olarak sürmüştür. 2014 yılı itibariyle  dört farklı sürümde piyasaya sürmüştür. (Küçük iPod Shuffle, iPod Nano, iPod Touch ve iPod Classic.)

IPod’larda sabit disk’de bulunduğundan dolayı bunları bir depolama aracı olarak da kullanıla bilir. IPod Classic Ve iPod Shuflle 2 GB Ve 160 GB arasında değişmektedir.

Hem Macintosh ve Windows işletim sistemlerini çalıştıran bilgisayarlarda 2014 tarihi itibariyle mevcut iTunes yazılımını, iPod dosyaları yedeklemek için ve cihaza fotoğraf, video, müzik ve kitap aktarmak için kullanılır hale getirilmişti. Kullanıcıların e-posta kontrol sağlayan bir akıllı telefona benzer iPod Touch fonksiyonları, internet üzerinden dosyalarını düzenleyip ve tarata biliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir