Güncel Haberler
ŞİMDİ OKUNAN
IPod Nasıl Çalışır ?
0

IPod Nasıl Çalışır ?

☺ AHMET AYDIN12 Eylül 2015

IPod , sabit diskte ses ve video dosyalarını depolayarak çalışır. Cihazınız da ki dosyaları İTunes yazılımı ile dosyalarınızı yedekleye bilirsiniz. ücretsiz olarak size 5 GB yer verilmiştir bu depolama alanını belirli bir ücret karşılığında yükselte bilirsiniz.

IPod , Apple’ın ilk 2001 yılında piyasaya medya oynatıcı olarak sürmüştür. 2014 yılı itibariyle  dört farklı sürümde piyasaya sürmüştür. (Küçük iPod Shuffle, iPod Nano, iPod Touch ve iPod Classic.)

IPod’larda sabit disk’de bulunduğundan dolayı bunları bir depolama aracı olarak da kullanıla bilir. IPod Classic Ve iPod Shuflle 2 GB Ve 160 GB arasında değişmektedir.

Hem Macintosh ve Windows işletim sistemlerini çalıştıran bilgisayarlarda 2014 tarihi itibariyle mevcut iTunes yazılımını, iPod dosyaları yedeklemek için ve cihaza fotoğraf, video, müzik ve kitap aktarmak için kullanılır hale getirilmişti. Kullanıcıların e-posta kontrol sağlayan bir akıllı telefona benzer iPod Touch fonksiyonları, internet üzerinden dosyalarını düzenleyip ve tarata biliyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak