Güncel Haberler
ŞİMDİ OKUNAN
iPhone 7 Pro 2016: 20MP, çift ekran ve fiziksel klavye
0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

iPhone 7 Pro 2016: 20MP, çift ekran ve fiziksel klavye

☺ AHMET AYDIN14 Şubat 2016

7 iPhone – 2016 bu yıl piyasaya çıkması en çok beklenen akıllı telefonlardan biri şüphesiz. Bu sefer, nefes kesecek kadar güzel bir tasarım ile 7 iPhone Pro yeni bir varyantı tespit ettik.

iphone-7-pro-2016-20mp-cift-ekran-ve-fiziksel-klavye-1

İphone 7 Pro tasarım: Benzersiz muhteşem

İphone 7 Pro sanal klavye yerine bu sefer fiziksel bir klavye olarak karşımızda. Tasarımcısı olan Michael Muleba çok eşşiz bir cihaz tasarımına imza attığınız söyleyebiliriz. Özellikler bu cihazda tek ekran yerine çift ekran olması diğer cihazlar arasından rahatlıkla sıyrılıyor.

İphone 7 Pro çift ekran olması yeni amiral gemisinde kullanıcıya çok farklı bir algı oluşturacağına ve kullanıcıya bir dizüstü havası yaşatacağını düşünüyoruz.

İphone 7 Pro cihazının özellikleri ise Michael Muleba tasarımı yanında 2,8 GHz hızına sahip bir yonga seti ve 20 MP bir kamerası var. Bunlar dışında İphone 7 Pro hakkında pek bilgi bilinmiyor.

iphone-7-pro-2016-20mp-cift-ekran-ve-fiziksel-klavye-2

Telefonun arka kapağında baktığımızda, güzel altın rengi bir Apple logosu görebilirsiniz. Cihazın fiziksel home düğmesi başka logosu da vardır. Birçok kişi logoyu bu şekilde görmekten keyif alsa da, birçok kişi ise bunun telefon karmaşık görünmesini sağlar düşüncesinde olduğunu düşünüyorum. Şahsen, bu tasarımın ile ilgili ne düşünüyorsun?

İphone 7 Pro: Potansiyel Amiral Gemi

iPhone 7 2016 yılında başlatmak için, ve iPhone 6 2015 yılında elde edilen başarının devam edilmesi gerekmektedir. Şimdiye kadar size sunduğumuz birçok konsept tasarımları ile gerçek bir amiral gemisi üretmek için yeterli referans var Apple güzel bir iş çıkaracak gibi görünüyor. İphone 7 konseptlerinden bir taneside Pro versiyonu olacak gibi görünüyor. Bu tasarımdaki bir cihazın çıkması bizi mutlu ettiği gibi İphone kullanıcılarını da çok mutlu edeceğini düşünüyoruz.

iphone-7-pro-2016-20mp-cift-ekran-ve-fiziksel-klavye-3

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak