Güncel Haberler
ŞİMDİ OKUNAN
HP DeskJet Ink Advantage Yazıcı
0

HP DeskJet Ink Advantage Yazıcı

☺ AHMET AYDIN24 Mart 2016

Ofis ve bilgisayar dünyasının ayrılmaz unsurlarından biri de yazıcılar. Farklı ofis ve hatta ev ihtiyaçlarına yönelik olarak, teknoloji devleri farklı yazıcı çözümleri ile bilgisayar kullanımını bütünleyen ürünleri kullanıcıya kazandırıyorlar. Git gide renklenen ve çeşitlenen yazıcı modellerine baktığımızda, dünya devi HP markasının her ihtiyaca uygun çözümleriyle bu alana öncülük ettiğini görüyoruz.

HP şimdi yeni bir yazıcı modeli ile daha ofislere kolaylık ve kalite kazandırıyor. Yeni HP Deskjet Ink Advantage Yazıcı, küçük detaylarla ayrılan farklı versiyonlara sahip, zengin bir model. Ev kullanımlarında rahatlıkla tercih edilebilecek bir yazıcı olan Deskjet Ink Advantage yazıcı, özellikle küçük ve orta ölçekli ofisler için de çok kullanışlı. İhtiyaç duyulan tüm beklentileri yerine getirebilecek özelliklere sahip ve çok işlevli bir yapıda. Bilhassa üzerinde yer alan 2.2 inç boyutundaki dokunmatik renkli ekran, kullanıcıya tam kontrol ve kolay kullanım sağlıyor. Kullanıcı bu ekran sayesinde yazıcının ayarlarını kolayca idare edebiliyor, kartuşun durumunu izleyebiliyor, diğer ayarları yönetiyor.

HP Deskjet Ink Advantage, ismindeki avantajın da çağrıştırdığı gibi, yazıcı ile ilgili sorunları bitirmek iddiasında olan bir ürün. Teknolojisi ağır gelişen bir kulvarda, kullanıcıya nefes aldırmayı vaat ediyor. Ağda görülme, bağlanma, kartuş kullanımı gibi yazıcılarda sorun konusu olan noktalardaki başarısıyla dikkat çekiyor. HP bu ürünle, ofislerin vaz geçilmezi olan yazıcıyı son teknolojiler düzeyine yükseltiyor.

HP Deskjet Ink Advantage 5575 ülkemiz kullanıcısına 400 tl dolaylarında bir fiyatla sunuluyor. Deskjet Ink Advantage, tasarruf vaat eden kullanımı ile fiyat açısından daha da avantajlı hale geliyor. Modelin 5575 versiyonu, siyah renkli şık bir tasarıma sahip. Küçük ve kullanışlı tasarımı sayesinde masalarda fazla yer kaplamıyor. Ürünün arka tarafında bir güç girişi ve USB noktası bulunuyor. Cihaz kablosuz erişim ile doğrudan Wi-Fi kullanarak ağa dahil oluyor. Son derece iyi bir performanslar çalışan ürün, termal mürekkep püskürtme teknolojisini kullanıyor. HP Deskjet Ink Advantage’ın diğer bir versiyonu 4535 de aynı performans özellikleriyle kullanıcının hayatını kolaylaştırıyor. Yine siyah renkli ve düşük kartuş tüketimi sunuyor. Deskjet Ink Advantage 4535 yazılımı açısından da gelişmiş bir seçenek oluşturuyor. Bu versiyonda gelişmiş yazıcılarda bulunan çift taraflı baskı üstünlüğü standart bir özellik olarak bulunuyor. Bu özellik kağıt tasarrufunu maksimuma çıkarıyor.

Sessiz ve sakin çalışan söz konusu HP yazıcı modelleri, gece kullanımlarında ekstra avantaj sağlıyor. İyi bir yazıcıdan beklenen performansı fazlasıyla karşılayan HP modelleri, performans, güç ve tasarrufu bir arada isteyenler için ideal.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak