Kapat
Güncel Haberler 172 Görüntülenme 0

Apple HomePod Ürünü Sizlerle

86.3% Ortalama Puan

HomePod Değerlendirme

Apple yeni bir ürünle karşımıza çıkması ve daha önceki müzik deneyimlerini hesaba katarsak oldukça başarılı bir iş yapması bekleniyor. Bunu birde akıllı bir cihaz hale getirmesi işin en güzel tarafı olması gerek. Artık bir çok evde HomePod olmasını bekleyebiliriz.

Kalite
%85
Performans
%90
Tasarım
%80
Fiyat
%90

Apple yeni bir ürün olan HomePod ile karşımıza çıkıyor bu üründe daha önce gördüğünüzden daha kaliteli bir ürün olması bekleniyor. Yani daha önce gördüğünüz Alexa ve Cortana gibi ev asistanlarından çok daha iyi bir ürün olması bekleniyor.

Peki bu HomePod tam olarak nasıl çalışıyor? Tamamen kablosuz bu ürün yaklaşık 7 inç büyüklüğünde ve 360 derece hoparlör kaplı yani 360 derece etrafına ses dağıtabiliyor. İçerisinde bulunan A8 işlemci sayesinde ise akıllı olması bekleniyor. Yani Siri destekli olması çok iyi olacağına benziyor. Şuan da Türkçe desteğinin olacağı ile ilgili bir bilgi bulunmuyor ancak HomePod Siri destekli olmasından dolayı Türkçe olması da bekleniyor.

HomePod ile istediğiniz müziği evinizde rahat ve çok daha kaliteli dinleyeceksiniz. Cihazdaki yine 8 mikrofon bulunuyor bunun sayesinden siz evin içerisinden bir çok yerden seslendiğinde size cevap verecektir. Apple kendine has bir bass sistemi ile gelen ürün oldukça ses getireceğine benziyor.

 

Dinle

Seslen

Ürünün 2018 itibari ile bir çok ülkede olması bekleniyor. Fiyat olarak 350 $ olması düşünülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir