Trend
Isı İndexi
Sıralama
Başlıklar
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
3 Haziran 2018

Flash Oyun Sitesi Kurmak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnternette sitelerde her hangi bir dosya indirmeden direk tarayıcı üzerinden çalıştırıp oynayabileceğiniz sitelere flash oyun sitesi denilir. Bu sitelerde bilgisayara her hangi bir dosya indirmeden direk oynayabiliyorsunuz. Bu oyunlar tabi genelde çocuklara hitap ettiği gibi yetişkinlere hitap eden oyunlar bulunuyor. 

Flash oyun sitesi kurmak aslında kolay; bir adet domain, hosting ve yazılımdır. Tabi biraz araştırma yaparsanız hosting ve domain uygun olabileceğiniz gibi ücretsiz de bulabileceğiniz flash oyun yazılımları bulabilirsiniz. Tabi işin sürekli ücretsiz şekilde uygun fiyatla kapatma uğraşı projenizi uzun vadeli ve büyümesine engel olabilir. Eğer gerçekten kaliteli ve [...]

22
 
Daha Fazla Oku
26 Ekim 2017

En İyi Adsense WordPress Temaları Blog, Dergi, Kurumsal

Tamamıyla Adsense göre Optimize edilen Adsense Wordpress Temaları ile sitenizi en iyi tıklanma sayısına ulaşabilirsiniz. Adsense ile çok daha iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Basit bir konu gibi görünse de reklam yerleşim site için çok önemli, reklamları gereğinden fazla büyük ve göze batırmak yerine uygun yerleşimlerle en iyi kullanıcı deneyimi ve Adsense kazancı sağlayabilirsiniz.

Adsense para kazanma olayı artık çok basit bir hal aldı. Ufak bir Blog kurarak işe koyulabilir ve ciddi paralar kazanabilirsiniz. Tabi bu paralar vereceğiniz emeğe ve sitenizin trafiğine göre değişiklik gösterecektir. Bu noktada eğer uygun bir içerik üretici iseniz üretmeyi hedefliyorsanız [...]

33
 
Daha Fazla Oku
18 Ekim 2017

WordPress Kurulumundan Sonra Yapılacak Ayarlar

WordPress kurulumu belirtildiği gibi gerçekten 5 dakika gibi kısa bir zamana sığdırılabiliyor. WordPress kurulan her blogun yapısı muhtemelen farklıdır. Ancak genel ayarlar tabir edebileceğimiz düzenlemeleri, her yeni wordpress kurulumu sonrası aynı işleri belirli bir sırada yaptığımızı düşünürsek, wordpress kurulum sonrası ayarları listeleyebiliriz.

WordPress blogunun ilk aşamasında veritabanı oluşturdunuz ve wordpress kurulumunu gerçekleştirdiniz. Hemen ardından sırayla yapılması gerekenler listesini belirleyeceğiz. Bu liste içerisinde elbette sıralama her wordpress kullanıcısına göre değişiklik gösterecektir.

 WordPress Kurulum Sonrası [...]

25
 
Daha Fazla Oku
18 Ekim 2017

WordPress nasıl kullanılır?

Kurulum yaptığınız bir WordPress’in ilk hali ve ilk yazınızı nasıl yayınlayacağınız hakkında bir fikriniz yoksa bu yazıyı takip etmelisiniz!

İlk kurulumunu yaptığınız bir wordpress sitesine gittiğinizde karşınıza sizin için yayınlanmış bir “Hello World!” yazısı ve oldukça sade bir tema çıkar, Hayırlı olsun.

Daha sonra sitenizin admin paneline giriş yapabilmek için site adresinizin sonuna /wp-admin yazmanız yeterli. Bunu yazdıktan sonra karşınıza giriş paneliniz gelecek 🙂 Kurulumu yaparken belirlediğiniz kullanıcı adınızı ve şifrenizi bu alanlara girip giriş tuşuna bastıktan sonra karşınıza geleceğin bloggerının ilk yönetici ekranı çıkacak!

Açılış ekranının [...]

33
WordPress Başlıklar
 
Flash Oyun Sitesi Kurmak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler
 
 
 
 
SEO taktikleri
 
Özgün Kaliteli SEO Uyumlu Makale Yazmak
 
 
 
 
 
 
Son Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
Sıralama
 
 
 
 
 
 
 
Top 5
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım
 
2
LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri
 
3
Cd’ye Dosya Nasıl Atılır?
 
4
Windows 10 da Komut İstemi Açmanın 10 Farklı Yolu
 
5
Kulaklıktan Ses Gelmeme Sorunu ve Çözüm Yolları


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.