Trend
Isı İndexi
Sıralama
Başlıklar
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
7 Temmuz 2018

Windows 10, 8, 7 İşletim Sistemlerinde Oturum Şifresi Bulma Rehberi 2018

Şimdiye kadar okuduğunuz tüm blog yazılardan videolardan farklı olarak hepsini tek bir başlık altında topladığımız hem Windows 10 hem 8 hemde 7 için oturum şifresi bulma yani unuttuğunuz şifreyi nasıl bulabilirsiniz bu konu ile ilgili resimli videolu olarak yardımcı olmaya çalışacaz sizlere.

Hadi başlayalım şimdi.

Tüm işletim sistemlerinde aynı işlem yapılması yeterli zaten işletim sistemleri temeli hemen hemen aynıdır sadece görsel değiştiğinde size çok farklı bişey gibi geliyor ama temelleri aynıdır aslında. Bundan dolayı aşağıdaki yapacağınız adımlar Windows 10 içinde geçerli Windows 8.1 içinde hatta Windows 7 için de kullanabilirsiniz.

Öncelikle aşağıdaki [...]

75
 
Daha Fazla Oku
31 Mart 2016

Windows 8.1’ de İşlemcinin Çok Fazla Kullanılması Sorunu ve Çözümü

Windows 8.1, bildiğimiz gibi hayal kırıklığı yaratan ve netlikle beğenilmeyen 8 versiyonlu işletim sisteminin kısa zaman içerisinde gelişmiş bir güncellemesi olarak dikkat çekiyor. Ana versiyonun çoğu farklı anlamda performans problemi yaşaması ve FLAT TASARIM dediğimiz ve ilk defa işletim sistemlerinde görünen bir görüntü yapısı işle beraber sunulması aslında insanlar nezdinde çok da alışık olunan bir durum olarak görünmüyor. Zaman içerisinde meydana gelişmeler, insanların şirkete olumsuz geri bildirim yapması ve bu gibi nedenler ile beraber artık bir güncelleme şart olmuştu ve nitekim 8.1 versiyonu ile beraber büyük problemleri en azından gidererek insanların bu anlamda [...]

63
 
Daha Fazla Oku
7 Ağustos 2015

Windows 8.1 Yükleme Anlatımı | Format Atma

Microsoft üreticisi Windows 7’den sonra Windows 8 piyasaya sunmuştu başlattan dolayı çok şikayetler alan Microsoft hemen 8.1 Güncelleştirmesi İle bir başlat menüsü eklemiş fakat yinede kullanıcıları memnun etmemişti. Biz bugün sizlere Windows 8.1 nasıl yüklenir detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Bu anlatımı adım adım yaptık ki hatasız bir yüklemeyi sizde yapabilesiniz. Oldukça basit bir yüklemesi olduğu söylemek isterim. O zaman hemen yüklemeye başlayalım ne dersiniz.

Windows USB bootlama buradan ulaşabilirsiniz.

10
 
Daha Fazla Oku
29 Temmuz 2015

Windows 8.1 Yükleme Detaylı Resimli Anlatım

 

Microsoft Windows 8.1 işletim sistemi yüklenmesi hakkında detaylı bir çalışma gerçekleştirdik. Bu anlatım ile sorunsuz ve sıkıntısız bir Windows 8.1 işletim sistemi yükleyebilirsiniz. Hatayla karşılaşmak istemiyorsanız adımları dikkatlice uygulayın. Oluşabilecek hatalardan sizler sorumlu olduğunuzu unutmayın.

Windows 8.1 yüklemesini yapmak için gerekli olan dosyaları DVD veya USB bootlamanız gerekiyor. USB flash diske Windows bootlama nasıl yapılır buradan öğrene bilirsiniz.

Yükleme başlıyoruz.

1.Bilgisayarımızı boot ekranından ayarlamasını gerçekleştiriyoruz. Boot ekranına f12 [...]

76
WordPress Başlıklar
 
Flash Oyun Sitesi Kurmak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler
 
 
 
 
SEO taktikleri
 
Özgün Kaliteli SEO Uyumlu Makale Yazmak
 
 
 
 
 
 
Son Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
Sıralama
 
 
 
 
 
 
 
Top 5
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım
 
2
LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri
 
3
Cd’ye Dosya Nasıl Atılır?
 
4
Windows 10 da Komut İstemi Açmanın 10 Farklı Yolu
 
5
Kulaklıktan Ses Gelmeme Sorunu ve Çözüm Yolları


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.