Trend
Isı İndexi
Sıralama
Başlıklar
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
10 Mart 2018

Microsoft Edge Tarayıcıda Yer İmlerini Yedekleme Ve Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

Microsoft Edge, google Chrome’dan çok daha hızlı çalışan ve modern bir yapıda olan windows 10’un internet tarayıcısıdır. Bu yazımızda microsoft edge tarayıcıda yer imlerini yedekleme ve geri yükleme nasıl yapılır, bunu anlatacağız.

Bu konudaki yaşanan en büyük sıkıntılardan biri, programı yedekleyememekten kaynaklanmaktadır. Çünkü sık kullananları al seçeneğini kullanarak alınan fakat, dışa ver seçeneği bulunmadığından yedekleyemediğimiz bu programı, yedeklemenin yolunu kısaca açıklayalım. Özelikle de Chrome tarayıcıları bu konuda bizlere büyük bir kolaylık sağlıyor ve gmail hesabımız ile senktronizasyon oluşturduğumuz da tüm sık kullanımların da bir anda yeniden getirerek, [...]

13
 
Daha Fazla Oku
11 Şubat 2018

Windows 10’da Bilgisayar Açma Seçenekleri Yenisi Ekleniyor

Microsoft‘un son sürüm işletim sistemi olan Windows 10‘a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Bilgisayarınızı artık açmak daha kolay ve çok daha güvenli. Yüz tarama, parmak izi okuma ve iris tarama gibi bir çok seçenekle bilgisayarınızı artık açabileceksiniz. 

Windows 10 Pro‘ya has bu yeni şifreleme özelliği üzerinde çalışılıyor şu anda. Windows Hello sayesinde avuç içinizi tarayabilecek. Microsoft‘un Fujitsu ile ortak yürüttüğü bu çalışma ilgi toplayacağına benziyor.

Gerekli donanımlara sahip bilgisayarınızda artık avuç içi okutarak bilgisayarınızı açabileceksiniz. Fujitsu den alınan bilgilere göre bu teknoloji daha önce denenmedi ilk defa avuç [...]

8
 
Daha Fazla Oku
2 Şubat 2018

Windows 10’da F8 Menüsü Nasıl Açılır?

En güncel işletim sistemi olan Windows 10 ile devre dışı bırakılan f8 boot menüsünü tekrar nasıl etkinleştirebiliriz? Bu sorunun cevabı yazının devamında cevap bulacaksınız.

Söylediğimiz gibi Microsoft’un en güncel işletim sistemlerinden olan Windows 10 ile işletim sistemi açılışı bi hayli hızlandırıldı. Bunun en büyük nedeni ise f8 gibi boot ekranların devre dışı bırakılmış olması. Tabi birçok kullanıcı için gerekli olmayan bu ekran ileri seviye kullanıcılar için oldukça önemli. Bilgisayarı güvenli mod gibi seçeneklerde açılmasını sağlayacak bu boot ekranını nasıl aktifleştirebilir onu görecez.

İlk başta Konut İstemi penceresini açalım. Tabi bunu başlat [...]

4
 
Daha Fazla Oku
19 Aralık 2017

Bilgisayarına Bedavaya Windows 10 Kur (Orijinal)

Bildiniz üzere Windows 10 bedavaya yükseltme fırsatı vermişti Microsoft, tabi bu yükseltmeyi sadece orijinal Windows 7, Windows 8.1 den Windows 10 yükseltme olanağı tanınmıştı. Windows 10 yükseltme programı ile Windows 10 Orijinal şekilde kurulumunu yapabiliyorduk. Ancak bu yükseltme işleminin süresi çok az kaldı şimdi sizlere eğer hala eski işletim sistemleri kullanıyorsanız Windows 10 nasıl yükseltebilirsiniz bu göstereceğiz. 

Windows 10 Kurulum

Microsoft tarafından en iyi Windows olarak gösterilen Windows 10 bir çok kişi tarafından korsan şekilde kurulup kullanıldı bile, Microsoft ücretsiz olarak yükseltme tarihini 29 Haziran 2016 olarak belirlemişti. Şimdi ise bu tarihi 31 [...]

8
WordPress Başlıklar
 
En İyi Adsense WordPress Temaları Blog, Dergi, Kurumsal
 
 
 
 
SEO taktikleri
 
Özgün Kaliteli SEO Uyumlu Makale Yazmak
 
 
 
 
 
 
Son Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
Sıralama
 
 
 
 
 
 
 
Top 5
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım
 
2
LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri
 
3
Windows 10 Yerleşik Yönetici Hesabı Sorunu | Basit Çözüm
 
4
Windows 10 Nasıl Yüklenir Detaylı Anlatım
 
5
Windows 10 Eski Windows Dosyalarını Silme -Windows.old Delete-


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.