Trend
Isı İndexi
Sıralama
Başlıklar
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
24 Şubat 2018

Ailecek Şaşkınız Komedi Film Ahmet Kural Murat Cemcir

Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın başrollerini üstlendiği ‘’Ailecek Şaşkınız’’ filmi ülkemiz de 2 Mart tarihin de Almanya da ise 8 Mart tarihin de gösterime girecektir. Yazan ve yöneten tıpkı İşler Güçler, Kardeş Payı, Düğün Dernek ve Çalgı Çengi de olduğu gibi yine Selçuk Aydemir olmuştur. Özellikle de düğün dernek filmi ile gişe rekorları kırmış ve uzun bir süre gündem de kalan bu ikili tıpkı Zeki Alasya ve Metin Akpınar gibi ülkemiz de yeni bir ikili komedyenler unvanını almıştır.

Ailecek şaşkınız filmi gişe rekorları kıracağı şüphesiz ki ortada, Selçuk Aydemir imzalı bu muhteşem komedi filmin de çocuklarında daha özgür bir şekilde izlemesi için olabildiğince küfürden arınmış [...]

7
 
Daha Fazla Oku
5 Şubat 2018

Şubat Ayında Tavsiye Ettiğimiz Film ve Diziler

Şubat ayı için sizin için derlediğimiz en güzel film ve diziler. İzleyiciler tarafından tam not almış olan bu dizi ve filmler oldukça keyif verici. 

1

12 Strong (2018) 7,0

2

Britannia (2017) 6,4

3

Waco (2018) 7,9

4

Labirent: Son isyan (2018) 7,0

5

Mosaic (2018) 6,4

6

Kara Ayna (2011) 8,9

7

Vikingler (2013) 8,6

8

2
 
Daha Fazla Oku
10 Ağustos 2017

Türkiye’de En Çok İzlenen Kore Filmleri Nelerdir?

Bilindiği gibi Türkiye’de son 10 yıldır Kore dizi ve filmlerine olan ilgi bir hayli artmış bulunmaktadır.Peki bu kadar ilgi ile izlenen Kore filmlerini türlerine göre şöyle ayırabiliriz:

1)Aksiyon-Dram Türünde Olan Filmler

a) Scretly and Greatly: 2013 yapımı filmin yönetmeni Jang Cheol-soo’dur.Oyuncu kadrosunda Kim Soo Hyun,Park Ki Woong,Lee Hyun Woo gibi isimlerin yer aldığı filmde bir Kuzey Kore ajanını canlandıran Won Ryu Hwan(Kim Soo Hyun) acımasız bir eğitim sonucu Güney Kore’nin bir kasabasına aptal rolünde bir ajan olarak gider ve orada yaşamaya başlar.Bir çağrı cihazından gelecek haberi 2 yıl boyunca bekler.Ancak bölgeye başka ajanların da [...]

24
 
Daha Fazla Oku
10 Ağustos 2017

Film Bir Boş Zaman Aktivitesi Midir?

Birçok insanın boş zamanlarını değerlendirmek için veya alışkanlık olduğu için tür zevkine göre seçim yaparak izlediği şeritlere film adını veriyoruz. Peki, bütün filmler her kişinin zevkine uygun şeritler midir?

Filmler sinema makinesiyle izleyicilere gösterilen yaptırır. Fakat günümüzde film izleyebilmek için sinemaya gitmek gibi bir ihtiyacımız kalmamıştır. Filmler telefonlarımıza, bilgisayarlarımıza, televizyonlarımıza kadar girmiştir. İstediğimiz her türlü filmi dilediğiniz siteden izleme imkânımız mevcuttur. Acaba filmlerde işlenen konular bir yaşam gerçeği midir?

Filmlerde ele alınan konular bazen gerçek hayatta yaşanmış olaylardan oluşabilir. Bazen de yazılan [...]

1
WordPress Başlıklar
 
En İyi Adsense WordPress Temaları Blog, Dergi, Kurumsal
 
 
 
 
SEO taktikleri
 
Özgün Kaliteli SEO Uyumlu Makale Yazmak
 
 
 
 
 
 
Son Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
Sıralama
 
 
 
 
 
 
 
Top 5
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım
 
2
Windows 10 Yerleşik Yönetici Hesabı Sorunu | Basit Çözüm
 
3
LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri
 
4
Windows 10 Nasıl Yüklenir Detaylı Anlatım
 
5
Windows 10 Eski Windows Dosyalarını Silme -Windows.old Delete-
Compare


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.