Trend
Isı İndexi
Sıralama
Başlıklar
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
26 Kasım 2017

Özgün Kaliteli SEO Uyumlu Makale Yazmak

Seo uyumlu kaliteli özgün içerik makale yazmak, internet dünyasının hızla gelişmesiyle birlikte bir çok site oluştu. Haber sitesi, blog sitesi, inceleme siteleri vb. bir çok site kuruldu. Bununla birlikte artık özgün içerik bulmak zorlaştı yani bir birine çok yakın şekilde içerikler üretilmeye başlandı. Bununla birlikte bazı siteler reklamla trafik alsa da ziyaretçiler sitede çok fazla kalmadan siteden ayrılıyor. Buda sitenin google tarafından kalitesini düşürmekte bugün sizlere daha kaliteli bir makale nasıl yazılır özgün seo uyumlu bir içerik nasıl elde edilir bahsedeceğiz.

 Neden SEO uyumlu özgün içerik yazmalıyız? 

İnternette haber ve blog tarzı siteler çok [...]

6
 
Daha Fazla Oku
23 Ocak 2017

Daha Çok Okunan İçerikler Oluşturun

Günümüz insanları paylaştığınız içeriklerin sizce ne kadar kısmını okuyordur. Hepsini mi okuyor zannediyorsunuz. Bu konuda gerçekten çok yanılıyorsunuz. Artık insanlar daha hızlı şekilde istediğim cevaba nasıl ulaşırım derdinde adam bir kelime eksik okumak için elinden geleni yapar emin olun. 🙂

Kısaca insanlar içeriklerin hızlı ve kolay anlaşılır içerikler olmasına özen gösteriyor.

İnsanların içerik sayfalarındaki aktivitelerinin dünya ortalaması 15 saniye iken sizin içeriklerin kalabalık kelimelerden olması ne kadar okunabilirliği olur sizce, bu kalabalık kelimeler ile insanları daha çok sitede tutmazsınız emin olun.

Peki nasıl içerikler [...]

14
 
Daha Fazla Oku
21 Aralık 2016

Sitenizin Hemen Çıkma Oranı Düşürme

Sitenizin hemen çıkma oranı düşük olması birçok konuda sitenizi üst sıralara taşır. SEO bakımından kaliteli bir site inşa etmek istiyorsanız, sitenizin arama motorları tarafından taktir edilmesini istiyorsanız hemen çıkma oranına dikkat etmelisiniz.

Peki bu hemen çıkma oranı tam olarak nedir?

Bir ziyaretçi sitenize girdikten sonra giriş yaptığı sayfanızda etkileşimde bulunduğu süreyi kapsayan bir orandır aslında. Yani ziyaretçilerin sitenizdeki kaldığı sürenin oranıdır.

Peki bu oran nasıl düşürülür?

Sitenizdeki içerik,tema,reklam,tasarım vb. şeyler hemen çıkma oranını temel olarak ilgilendiren [...]

113
 
Daha Fazla Oku
16 Aralık 2016

Sitenizi Bu SEO Taktikleri İle Güçlendirin

Seo taktikleri ile ilgili bir çok makale bulabilirsiniz. Bu taktikler uzun, kafa karıştırıcı ve bu konularda biraz da temelinizin olmasını gerektirebilir. Blog sitenize uygulayacağınız seo taktikleri sayesinde iyi bir trafik elde edebilirsiniz. Bu trafikleri kalıcı hale getirebilirsiniz. Peki bu işlemler nasıl yapılır dersiniz. Hemen sizlere çoğu kişinin kullanmadığı veya sizleri 1-0 öne çıkaracak bir kaç seo taktiği vereyim.

1. Makalenize Uygun Kelimeler Kullanın

İçeriklerinizi oluştururken uygun kelimeler kullanın, bu kelimeler sürekli tekrar etmeniz içeriği güçlendirmez konuyla ilgili temel kelimenin çeşitli versiyonları makalede kullanmanız içeriği oldukça [...]

4
WordPress Başlıklar
 
En İyi Adsense WordPress Temaları Blog, Dergi, Kurumsal
 
 
 
 
SEO taktikleri
 
Özgün Kaliteli SEO Uyumlu Makale Yazmak
 
 
 
 
 
 
Son Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
Sıralama
 
 
 
 
 
 
 
Top 5
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım
 
2
Windows 10 Yerleşik Yönetici Hesabı Sorunu | Basit Çözüm
 
3
LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri
 
4
Windows 10 Nasıl Yüklenir Detaylı Anlatım
 
5
Windows 10 Eski Windows Dosyalarını Silme -Windows.old Delete-
Compare
Go


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.