Trend
Isı İndexi
Sıralama
Başlıklar
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
4 Haziran 2018

Detroit: Become Human ile Geleceği Keşfedin

Oyun dünyası yakında ilgilendiren Detroit: Become Human – İnsan Olmak oyunu sizleri çok meraklandırabilir. Oyun sizi 2038 tarihine götürüyor ve gelecek hakkında aslında sizlere birkaç tüyo veriyor. Oyun tüm detaylarını açıklayamayız ancak oyun hakkında bir kaç bilgi verip Barış Özcan videosunu da izleyerek oyun hakkında çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Oyun tamamı ile siz kontrol ediyorsunuz. Detroit karakteri ile bildiğiniz bir yaşam içerisindesiniz. Tabi bu yapay bir zekaya sahip insan görünümlü tamamen android robotlar. Bu androidler insanların yerine geçme çabası içerisinde oldukları görülüyor bunun için sizin yapacağınız tabiki birçok yapacağınız görev [...]

271
 
Daha Fazla Oku
20 Eylül 2017

Windows 10’da Oyun Modu Nasıl Açılır?

Windows 10 ile hayatımıza giren Oyun Modu ile düşük bütçeli yani daha düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda daha iyi bir oyun deneyimi için uygulanabilecek çok basit bir ayar.

Oyun Modu nedir?

Oyun Modu Windows 10 yüklü bilgisayarda arka planda çalışan uygulamaları daha çok sınırlayarak yani donanımları kullanmasını sınırlayarak kullanıcının oyundan daha iyi bir performans almasını sağlıyor. Kullanıcı aynı zaman da oyun içinde ekran görüntüsü alabiliyor, yayın yapabiliyor yada oyunu video olarak kaydedebiliyor.

Peki Oyun Modu nasıl açılır?

Bilgisayar ayarlar bölümünü açıyoruz.

Karşınıza gelen pencerede “Oyun” kısmına tıklayın ve [...]

60
 
Daha Fazla Oku
8 Aralık 2016

Türk oyuncuları Far Cry Primalı Sevdi

Aral, kıtaları bir arada toplayan Gaming İstanbul’da oyun dünyasıyla bir araya geldi. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Kongre Merkezinde Halka sunulan Gaming İstanbul Far Cry sevenleri için bambaşka bir anlam ifade etti. Bu yıl şubat ayının sonlarına doğru oyunculara sunulacak olan Far Cry Primal Türkiye’de Gaming İstanbul’da ilk kez kapalı kapılar arkasından oynandı.

Aral ve Ubisoft işbirliğiyle oyunun çıkmasına aşağı yukarı bir ay kala özel bir gösterim ile Türk oyun severlerin beğenisine sunulan Far Cry Primal, oyunun gösterimine katılım gösteren Türk Oyunculardan tam puan aldı.

Pro Evulation Soccer 2016, Fifa 16, Just Dance, Guitar Hero Live, COD ve [...]

9
 
Daha Fazla Oku
2 Aralık 2016

Playstation Network Mesele Yaşıyor!

Bugün, PlayStation Network hesabı açmak veya şifre değiştirmek isteyenler emellerine erişemediler. Sony onay e-postası gönderirken meseleler yaşıyor. PlayStation 4 sahipleri, bugün yeni hesap veyahut yan hesap açma işlemi yaparken başarısız oldular. Bunun sebebi ise Sony’nin hesap yaratılırken onay e-postası gönderememesi. Meselenin Sony sunucularında olmasıyla beraber, izah da gecikmedi.

Sony, resmi Twitter destek hesabı @AskPlayStation üzerinden, e-posta ile onaylamanın ertelendiğini söyledi. Bu meselenin kısa sürmesi beklense de, saatler süren bir bekleme yaşanıyor. Haliyle Twitter, hatadan nasiplenen kullanıcıların gönderileri ile dolmuş vaziyette.

Bildiğiniz üzere [...]

3
WordPress Başlıklar
 
En İyi Web Tasarımı Olan Siteler
 
 
 
 
SEO taktikleri
 
Özgün Kaliteli SEO Uyumlu Makale Yazmak
 
 
 
 
 
 
Son Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
Sıralama
 
 
 
 
 
 
 
Top 5
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım
 
2
LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri
 
3
Windows 10 da Komut İstemi Açmanın 10 Farklı Yolu
 
4
Cd’ye Dosya Nasıl Atılır?
 
5
Kulaklıktan Ses Gelmeme Sorunu ve Çözüm Yolları


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.