Trend
Isı İndexi
Sıralama
Başlıklar
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
6 Nisan 2018

BUTİK OTELLERİ DİJİTAL PAZARLAMAYLA BULUŞTURAN İŞ İNSANI – NEDİM VURAL

Son dönemde dijital pazarlama alanında öne çıkan firmalardan Vural Bilişim, büyümeye ve bilişimde gücünü arttırmaya devam ediyor. Özellikle otel ve inşaat firmalarına yönelik geliştirdiği projelerle ismini duyuran Vural Bilişim, geçtiğimiz Kasım ayında İzmir Şubesini açtı.

Biz de bu bağlamda Londra Middlesex University Yönetim Bilimleri mezunu kurucu ve yönetici Nedim Vural (30) ile bir röportaj yaparak bilişim sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen gençlere önerilerini sorduk.

Bilişim sektörüne girişiniz nasıl oldu?

Açıkçası lise yıllarımdan beri teknoloji alanına ilgim var. Üniversite bittikten sonra hızlıca iş hayatına adım attım. Bir süre finans şirketlerinde [...]

107
 
Daha Fazla Oku
9 Aralık 2016

Eşinizle Nasıl Para Biriktirebilirsiniz

Günümüzde para biriktirmek en büyük sorunlardan biri haline gelmiştir. Para biriktirmek, kendi başımıza bile zorken birde sevdiğin insanla beraber başladığımızda içinden çıkamayacağımız bir hal almaktadır. Günümüzde evlenecek ya da evlenmiş olan tüm çiftler için en büyük sorunların başında gelir, para biriktirmek. Bir evliliği ayakta tutan sadece aşk değildir, ayı zamanda para da gerekir. Para olmazsa ilişkilerde tartışmalar başlar ve ilişki kötü sonuca doğru yavaşça yol alır. Şimdi ilişkinizi ve evliliğinizi kurtarmak için, yapmanız gereken tek şey eşinizle beraber para biriktirmek olmalı, bunu nasıl yapacağınızı ise yazımızda açıklayacağız.

Tasarruf Edin

Bir evde [...]

11
 
Daha Fazla Oku
8 Aralık 2016

Çığlık Bizi Neden Etkiler

Çığlık sizi uykunuz derin bile olsa uyandırabilir. New York Üniversitesinde bilim adamları ise çığlığın insanları niçin bu kadar etkilediği hakkında araştırma yaptılar.

Bir çığlığı hayal ettiğimizde onun yüksek ve tiz bir ses olduğunu tahmin ederiz, fakat araştırmayı yürüten bilim adamları durumun bununla sınırlı olmadığını belirtiyor.

Çığlığı diğerlerinden ayıran niteliği dalgalılıktır. Dalgalılık üstünde denemeler yürüten araştırmacılar günlük hayatımızda duyduğumuz birçok sesi kayıt etti ve onların dalgalılıklarının 30 ile 150 Hertz arasında olduğunu öğrendi.

Bunun arkasından çığlık sesini işiten bir beynin nasıl tepkiler verdiğini inceledi. Sonuçlara göre [...]

21
 
Daha Fazla Oku
2 Temmuz 2016

Piyano Nasıl Öğrenilir?

Piyano çalmak ciddi bir eğitim ve el hassasiyeti gerektiren enstrüman olmaktadır. Eğer piyano nasıl öğrenilir konusunda sizde hangi yolları izlemeniz gerektiğini bilmek istiyorsanız elimizden geldiği kadarı ile yardımcı olmaya çalıştığımızı da söylemek isteriz. Bugün günümüzde enstrüman çalabilmeniz için uzman kadroları ile eğitim veren merkezlerin olduğunu da biliniz.

Kusursuz bir biçimde çok kısa sürede sizler de piyano çalmayı öğrenmek istiyorsanız bu yerlere başvurabilir ve elit bir hizmet ile beklentilerinizi giderebilirsiniz. Doğru ve etkili bir eğitim ile tahmin ettiğinizden çok daha kısa bir süre zarfında bu işi kavramanızın mümkün olduğuna da değinelim.

Piyano [...]

111
WordPress Başlıklar
 
Flash Oyun Sitesi Kurmak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler
 
 
 
 
SEO taktikleri
 
Özgün Kaliteli SEO Uyumlu Makale Yazmak
 
 
 
 
 
 
Son Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
Sıralama
 
 
 
 
 
 
 
Top 5
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım
 
2
LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri
 
3
Cd’ye Dosya Nasıl Atılır?
 
4
Windows 10 da Komut İstemi Açmanın 10 Farklı Yolu
 
5
Kulaklıktan Ses Gelmeme Sorunu ve Çözüm Yolları


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.