Trend
Isı İndexi
Sıralama
Başlıklar
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
22 Aralık 2016

Spotify Premium Bedava Üyelik Veriyoruz!!!!

Biliyorsunuz Spotify Aile üyeliği başlattı, bizde ASD Ailesi olarak her ay arkadaşımıza bedava Spotify Premium üyeliği vereceğiz. Bu üyelik için tek kuruş ödemeyeceksiniz. Ücretsiz olarak faydalanacaksınız.

Konu burdan güncel devam ediyor bu yazı kapatıldı http://forum.asdteknoloji.net/threads/asd-teknoloji-forum-spotify-kampanyasi.20/

SPOTİFY ÜYELİK DURDURULMUŞTUR

Bu üyelik sizlere direk Aile Üyeliği verilmiyor. Aile üyeliğine dahil oluyorsunuz sadece.

[vurgu color=”#2ebd59″]Peki bunun için ne yapmanız lazım?[/vurgu]

1. Bu konuya yorum yap. Yorum istediğiniz şekilde olabilir. (Zorunlu)

2.Bu konuyu [...]

804
 
Daha Fazla Oku
8 Aralık 2016

Biz İnsanlar Ne Kadar Yaşıyoruz

Ortalama insan ömrüne baktığımızda 70 yıl yaşadığını görebiliriz. Bu ülkeden ülkeye değişim gösterirken, gelişmiş ülkelerde 80 yıllara kadar çıkmaktadır. Geri kalmış ülkelerde ise ortalama yaşam 60 ve 57 yaşlarına kadar görülür. Bir insanın hayatını ele alıp düşündüğümüzde, ne kadar kısa yaşadığını görebiliriz.

Özellikle bu son yıllar da insanlar kendilerine değil, geleceklerine yatırım yapmak için uğraşırlar. Benim bu konuda ki düşüncem kişinin kendi üzerine yatırım yapması ve bir dakikasını bile en güzel şekilde yaşaması üzerine. Bu yüzden insanların kendilerini mutlu etmek yerine, gelecekleri için yatırım yapmak için uğraşırken strese girip, hayatlarını kısalttıklarını [...]

 
Daha Fazla Oku
8 Aralık 2016

Üşümek bulaşıcı olabilir mi Empati Yoluyla Mı Bulaşır

Bilim insanlarının araştırmaları hız kesmeden sürüyor, son araştırmalarda üşüyen bir kişiyi görmenin psikolojik olarak insanlarda üşümeye neden olduğu ortaya çıkardı.

İngiltere’de bulunan Sussex Tıp Fakültesi’nden araştırmacılar, yaptıkları deneye katılan katılımcılara, ellerini sıcak ve ılık suda bekleten 8 kişinin görüntüsünü izletti. Bu sırada katılımcılarının ellerindeki sıcaklık değişimleri ölçüldü. Soğuk suda ellerini bekletenleri izleyen katılımcıların el ısıları aniden düşmeye başlarken ılık suda ellerini bekleten kişileri izleyenlerin, ellerinde ise her hangi bir sıcaklık değişimi olmadı.

Araştırmacılardan biri olan Dr. Neil Harrison, bu bilinçsiz gelişen [...]

2
 
Daha Fazla Oku
2 Aralık 2016

En İyi Müzik Dinleme Programları

Bir önceki yazımızda Spotify ve Apple Music platformlarını karşılaştırmaya başlamıştık. Bu yazımızda ise karşılaştırmaya devam edeceğiz ve size tam bir fikir sunmaya çalışacağız.

Cihaz Desteği

Bir ürünü satın alıyorsanız bu ürünün birçok cihazda çalışmasını isteyeceksinizdir. Kaliteli müziği her ortamda dinlemek isteyeceğiniz için cihaz desteği de çok önemlidir. Cihaz desteğine bakıldığında Apple Music iOS, Android, Apple Watch, Apple TV, Macbook, iMac ve Windows bilgisayarlarda destekleniyor. Ancak Spotify bu ortamlar dışında Logitech, Marantz, Onkyo, Parrot, Philips, Pioneer, Revo, Sonos, Roku, Western Digital ve Yamaha gibi birçok cihazda da destekleniyor. [...]

3
WordPress Başlıklar
 
En İyi Adsense WordPress Temaları Blog, Dergi, Kurumsal
 
 
 
 
SEO taktikleri
 
Özgün Kaliteli SEO Uyumlu Makale Yazmak
 
 
 
 
 
 
Son Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
Sıralama
 
 
 
 
 
 
 
Top 5
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım
 
2
Windows 10 Yerleşik Yönetici Hesabı Sorunu | Basit Çözüm
 
3
LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri
 
4
Windows 10 Nasıl Yüklenir Detaylı Anlatım
 
5
Windows 10 Eski Windows Dosyalarını Silme -Windows.old Delete-
Compare
Go


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.