Trend
Isı İndexi
Sıralama
Başlıklar
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
2 Nisan 2016

Apple MacBook’larda ki Ekran Sorunu ve Çözümü

Dünyanın önde gelen firmalarının başında gelen Apple her geçen gün portföyüne yeni cihazlar eklemeye devam ediyor. Ürettiği ürünlerin hemen hemen hepsinde kendi işletim sistemini kullanan firma böylece diğer teknoloji markalarına bu konuda fazlaca bir üstünlük sağlamış oluyor. Durum bu olunca da firmanın Piyasaya çıkan bütün ürünleri dünya tarafından oldukça ilgi ile karşılanıyor. Apple’ın mağazalarının önünde uzun kuyruklar bile oluşuyor. Apple’ ın cihazlarına yaptığı güncellemeler bile günlerce konuşulurken arada bazı sorunlar da göze çarpıyor. İşte bizde bugün sizlere bu sorunlardan birini anlatıp çözüm yollarını sizler için yazacağız. Gelin isterseniz bu sorunu yakından [...]

179
 
Daha Fazla Oku
13 Ekim 2015

LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri

LG’nin yeni amiral gemisi G3, büyük beğeni toplayan modellerden biridir. Pek çok özelliğe sahip olan telefonun bataryası ise 3000 mAh değerindedir. Cihazda özellikle ekranın 5.5 inç olması, piksel yoğunluğu ve ekran çözünürlüğü değerlerinin yüksek olması sonucu cihazda 7 saat 47 dakikalık bir pil ömrü oluşuyor.

Haliyle cihaz kullanıcılarından alınan geri bildirimlerde birçoğunun şarj sorunu oldu. Telefon ya çok uzun süre şarj olup bataryayı çabuk bitiriyor ya da çabucak şarj olmuş gibi göstererek aslında bataryası dolmuyor.

LG bu sorunun çözümü olarak, Amerika’da yaşayan müşterileri için bir kampanya başlattı. Hali hazırda 3000 mAh pil ömrüne sahip cihazın şarj ömrünü [...]

8995
 
Daha Fazla Oku
13 Ekim 2015

Windows Media Player Alt Yazı Sorunu ve Çözümü

Windows Media Player Alt Yazı Sorunu ve Çözümü

Bilgisayarlarda çok sayıda program vardır. Bu programların yararları saymakla bitmez. Her bir programın kendine has özelliği bulunur. Cihazın çalışmasında, dosya açılmasında ya da izlenmesinde görev yapan programlarda bazen sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sorunların çözümü hakkında araştırma yapan kullanıcılara bazı önerilerden bahsetmek mümkündür. Windows Media Player kullanıcılarının da çeşitli sorunlarla karşılaştıkları duyulur. Bu denli iyi özellikleri olan programda sıklıkla alt yazı sorunu yaşandığı söylenmektedir.

Windows Media Player dosyası açıklamalı alt yazılar içerir. Aynı zamanda bu dosyanın içeriğinde alt [...]

2232
 
Daha Fazla Oku
13 Ekim 2015

Windows Phone Güncelleme Sorunu ve Çözümü

Windows Phone Güncelleme Sorunu ve Çözümü

Güncelleme cihazların performansı için önemlidir. Güncelleme yapılmaması durumunda cihazlar kendiliğinden kapanabilme sorunu çıkarmaktadır. Bunu dışında güncelleme yapılmayan cihazların hızının azalacağı düşülmektedir. Güncellemeler yapılırken bildirim alabilirsiniz. Ya da güncellemelerin otomatik olmasını isteyebilirsiniz. Bunu yapabilmek için cep telefonlarınızın ayarlar kısmına gelmeniz gerekir.  Buradan güncelleme ayarlarını seçmeniz gerekir. Güncelleme ayarlarına buradan izin verebilirsiniz.

Güncelleme yapılacağı zaman telefonun pil seviyesinin yüksel olması gerekir. Güncelleme uzun sürecek bir işlem olduğundan pilin buna [...]

28
WordPress Başlıklar
 
Web Sitesi Yaptırmanın Maliyeti
 
 
 
 
SEO taktikleri
 
Seo Sektöründe Dolandırıcı Var Mı
 
 
 
 
 
 
Son Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
Sıralama
 
 
 
 
 
 
 
Top 5
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım
 
2
LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri
 
3
Windows 10 da Komut İstemi Açmanın 10 Farklı Yolu
 
4
Kulaklıktan Ses Gelmeme Sorunu ve Çözüm Yolları
 
5
Cd’ye Dosya Nasıl Atılır?


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.