Trend
Isı İndexi
Sıralama
Başlıklar
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
1 Haziran 2018

Havada ki Dengeyi Sarsan T-50

     Rusya’nın, ABD’nin ürettiği F-22 ve F-35 e karşı geliştirip ürettiği T-50’ye neredeyse radara hiç yakalanmayan hayalet uçağı diyebiliriz. Şu an 2 yaşında olan T-50 bu zamana kadar üretilen hayalet uçaklara göre en avantajlı olanı olarak görülmekte. Rus uçağının önemli avantajlarından biri gelişmiş aerodinamik tasarımı ve istisnai itiş gücü ve aşırı yüksek muharebe çevikliğidir.

        Uçak tek kişilik, çift motorlu jet avcı uçağı olma özellikleriyle bilinmektedir. Gövde içi yakıt tanklarının büyük olması da bir diğer avantajı olarak gösteriliyor. Su-27 ve Mig-29 un yerini alacağı düşünülüyor. Ayrıca süper seyir, avcı, görünmezlik, süper manevra ve yer-deniz [...]

85
 
Daha Fazla Oku
15 Nisan 2018

İşte Buda Altın Renkli İphone X

İphone X modelini altın renkli görselleri sızdı. Önden ve arkadan çekilmiş fotoğrafları sızın İphone X altın renkli cihaz mı geliyor sorusunu akıllara getirdi. 

Gümüş ve uzay grisi renkleriyle piyasada boy gösteren İphone X modeli şimdi ise Altın Renkli fotoğrafları ile acaba piyasaya altın renkli olan da mı gelecek sorusunu getirdi aklımıza. ABD Federal İletişim Komisyonu tarafından ortaya çıkan belgeler, Apple’ın altın renkli bir iPhone X tasarladığını ancak fabrikasyon sürecindeki aksaklıklardan dolayı telefonu rafa kaldırdığını gözler önüne serdi. 

Cihazın İphone 8 den pek bir farkı bulunmuyor aslında sadece altın rengi seven kullanıcılar için tercih [...]

68
 
Daha Fazla Oku
23 Kasım 2017

Tesladan Şaşırtan Haber : Uçan Otomobil Roadster

Elon musk, yeni tanıttığı,1.9 saniyede 100 km hıza ulaşabilen Roadster’ın özel geliştirme paketleriyle uçan otomobile dönüştürülebileceğini açıkladı.Bu açıklama Tesla’nın sıkı takipçilerini heyecanlandırdı.

 

Dünyanın en büyük elektrikli otomobil üreticisi olarak bildiğimiz Tesla, satışına 2008 yılında başladığı  ve sınırları zorlayan teknik detaylarıyla öne çıkan Roadster’ın yenilenmiş bir modelini bizlerle paylaştı. Saatte 400 km hıza ulaşan yeni Roadster,Tesla Ceo’su Elon Musk tarafından ‘dünyanın en hızlı seri üretilebilen otomobili’ ilan edildi.Roadster 0’dan 100 km/s hıza sadece 1.9 saniyede ulaşabiliyor. Bu gücü sahip olduğu 3 elektrik motorundan [...]

44
 
Daha Fazla Oku
4 Kasım 2017

ShiftDelete İphone X Hediye Kampanyası!

İlk başta inanmakta zorlansanız da evet İphone X hediye kampanyası yapılıyor. Bu kampanyayı ilgi ile takip ettiğim, bugün en iyi teknoloji sitelerinden birisi olan ShiftDelete.Net yapıyor. Bugün oldukça pahalı olan İphone X 10. yıl özel ürününü sizlerde sahip olma şansını elde edebilirsiniz.

Yapmanız gerekenler oldukça basit bir şekilde sitede anlatılıyor. Birçok defa yapılan kampanyalar gibi bazı kurallar dışında pek birşey yok. Facebook, İnstagram gibi adresleri sadece beğenerek takip etmeniz yeterli olacaktır.

Bizlerde bu çok güzel kampanyayı ShiftDelete.Net  sayesinde ziyaretçilerimizin de faydalanmasını istedik. 

Konu ile ilgili tüm detaylar [...]

72
WordPress Başlıklar
 
Web Sitesi Yaptırmanın Maliyeti
 
 
 
 
SEO taktikleri
 
Seo Sektöründe Dolandırıcı Var Mı
 
 
 
 
 
 
Son Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
Sıralama
 
 
 
 
 
 
 
Top 5
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım
 
2
LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri
 
3
Windows 10 da Komut İstemi Açmanın 10 Farklı Yolu
 
4
Kulaklıktan Ses Gelmeme Sorunu ve Çözüm Yolları
 
5
Cd’ye Dosya Nasıl Atılır?