Trend
Isı İndexi
Sıralama
Başlıklar
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
15 Nisan 2018

İşte Buda Altın Renkli İphone X

İphone X modelini altın renkli görselleri sızdı. Önden ve arkadan çekilmiş fotoğrafları sızın İphone X altın renkli cihaz mı geliyor sorusunu akıllara getirdi. 

Gümüş ve uzay grisi renkleriyle piyasada boy gösteren İphone X modeli şimdi ise Altın Renkli fotoğrafları ile acaba piyasaya altın renkli olan da mı gelecek sorusunu getirdi aklımıza. ABD Federal İletişim Komisyonu tarafından ortaya çıkan belgeler, Apple’ın altın renkli bir iPhone X tasarladığını ancak fabrikasyon sürecindeki aksaklıklardan dolayı telefonu rafa kaldırdığını gözler önüne serdi. 

Cihazın İphone 8 den pek bir farkı bulunmuyor aslında sadece altın rengi seven kullanıcılar için tercih [...]

26
 
Daha Fazla Oku
23 Kasım 2017

Tesladan Şaşırtan Haber : Uçan Otomobil Roadster

Elon musk, yeni tanıttığı,1.9 saniyede 100 km hıza ulaşabilen Roadster’ın özel geliştirme paketleriyle uçan otomobile dönüştürülebileceğini açıkladı.Bu açıklama Tesla’nın sıkı takipçilerini heyecanlandırdı.

 

Dünyanın en büyük elektrikli otomobil üreticisi olarak bildiğimiz Tesla, satışına 2008 yılında başladığı  ve sınırları zorlayan teknik detaylarıyla öne çıkan Roadster’ın yenilenmiş bir modelini bizlerle paylaştı. Saatte 400 km hıza ulaşan yeni Roadster,Tesla Ceo’su Elon Musk tarafından ‘dünyanın en hızlı seri üretilebilen otomobili’ ilan edildi.Roadster 0’dan 100 km/s hıza sadece 1.9 saniyede ulaşabiliyor. Bu gücü sahip olduğu 3 elektrik motorundan [...]

17
 
Daha Fazla Oku
4 Kasım 2017

ShiftDelete İphone X Hediye Kampanyası!

İlk başta inanmakta zorlansanız da evet İphone X hediye kampanyası yapılıyor. Bu kampanyayı ilgi ile takip ettiğim, bugün en iyi teknoloji sitelerinden birisi olan ShiftDelete.Net yapıyor. Bugün oldukça pahalı olan İphone X 10. yıl özel ürününü sizlerde sahip olma şansını elde edebilirsiniz.

Yapmanız gerekenler oldukça basit bir şekilde sitede anlatılıyor. Birçok defa yapılan kampanyalar gibi bazı kurallar dışında pek birşey yok. Facebook, İnstagram gibi adresleri sadece beğenerek takip etmeniz yeterli olacaktır.

Bizlerde bu çok güzel kampanyayı ShiftDelete.Net  sayesinde ziyaretçilerimizin de faydalanmasını istedik. 

Konu ile ilgili tüm detaylar [...]

11
 
Daha Fazla Oku
5 Haziran 2017

Apple HomePod Ürünü Sizlerle

Apple yeni bir ürün olan HomePod ile karşımıza çıkıyor bu üründe daha önce gördüğünüzden daha kaliteli bir ürün olması bekleniyor. Yani daha önce gördüğünüz Alexa ve Cortana gibi ev asistanlarından çok daha iyi bir ürün olması bekleniyor.

Peki bu HomePod tam olarak nasıl çalışıyor? Tamamen kablosuz bu ürün yaklaşık 7 inç büyüklüğünde ve 360 derece hoparlör kaplı yani 360 derece etrafına ses dağıtabiliyor. İçerisinde bulunan A8 işlemci sayesinde ise akıllı olması bekleniyor. Yani Siri destekli olması çok iyi olacağına benziyor. Şuan da Türkçe desteğinin olacağı ile ilgili bir bilgi bulunmuyor ancak HomePod Siri destekli olmasından dolayı Türkçe olması da [...]

6
WordPress Başlıklar
 
En İyi Adsense WordPress Temaları Blog, Dergi, Kurumsal
 
 
 
 
SEO taktikleri
 
Özgün Kaliteli SEO Uyumlu Makale Yazmak
 
 
 
 
 
 
Son Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
Sıralama
 
 
 
 
 
 
 
Top 5
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım
 
2
LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri
 
3
Windows 10 Yerleşik Yönetici Hesabı Sorunu | Basit Çözüm
 
4
Windows 10 Nasıl Yüklenir Detaylı Anlatım
 
5
Windows 10 Eski Windows Dosyalarını Silme -Windows.old Delete-


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.