Trend
Isı İndexi
Sıralama
Başlıklar
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
1 Mayıs 2018

İkinci El Elektronik Cihazınızı Nasıl Satabilirsiniz?

Elinizde kullandığınız elektronik cihazınızdan sıkılabilirsiniz yada cihazın bir üst versiyonunu almak için elinizde olan cihazı satıp bir miktar para elde edebilir ve bunu yeni alacağınız cihazda kullanabilirsiniz.

İkinci El Cihaz Ürünleri Nasıl Satabiliriz?

 İkinci El Cihaz Alan Yerler 

İkinci el ürünleri satarken ürünleri detaylı şekilde en ince noktasına kadar ayrıntılı şekilde aktarırsanız sağlam bir satıcı olmanız sizin güven toplamanızı sağlayacaktır. Ayrıca elinizde bilgisayar olduğunu düşünürsek. İkinci el bilgisayar laptop alan yerlere bakarak ürünüzü listeleyebilir ve satışınızı daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. 

Laptop satışınızı yaparken [...]

36
 
Daha Fazla Oku
2 Nisan 2018

İnternette Para Kazanmanın Yolları

            Hali hazırda öğrenci olan, düzenli bir iş arayan ya da bunların haricinde evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen kişilerin başvurduğu en bilindik yöntem internetten para kazanmak olmaktadır. İnternetin sonsuz ve sınırsız bir bilgi kaynağı olmasının haricinde, bizlere para kazandırmak içinde sağladığı pek çok fayda vardır.

 1.Sosyal Mecralarda Fenomen Olma:

            Günümüzde facebook, instagram ve youtube gibi sosyal mecralarda belli bir içerik belirleyerek, bu doğrultuda takipçi sayılarını artırarak geniş kitlelere ulaşan ve bu şekilde tonlarca para kazanmak aynı zamanda da markalarla iş birliği yapmak ve ünlü olmak en popüler internetten [...]

166
 
Daha Fazla Oku
24 Şubat 2018

E-Ticaret Sitesinde Kampanya Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir

Alışveriş çılgınlığına çıkan insanlar artık mağaza mağaza gezmek yerine e-ticaret sitelerini tercih etmektedir. Bunun nedeni  ise, hem zamandan tasarruf etmeleri hem de istedikleri ürünleri daha ucuza alabilme seçeneğinin olmasındandır. Piyasa da 1000 TL olan bir ürünü, e-ticaret sitelerinden 800-900 TL gibi fiyatlardan almak herkesi tabi ki de  cezbedecektir. Aynı ürüne neden daha fazla para ödeyeyim? Mantığı artık müşterileri e-ticaret sitelerine yöneltmektedir.

Sizin de bir e-ticaret sitenizin varsa, önemli püf noktaları uygulayarak sitenizi hemen canlandırabilirsiniz. Peki, siteme nasıl müşteri çekebilirim? İşte bu sorunun cevabını bulmak için biraz fedakârlık yapmak [...]

3
 
Daha Fazla Oku
15 Ekim 2017

Bilgisayarlar İçin En Tehlikeli Virüs Yazılımları

​​​​​​Virüsler

Virüs, herhangi bir amaçla (veri hırsızlığı ve benzeri hırsızlıklar) yetkisiz bir kişi tarafından kullanıcı ağlarına salınan, kişilerin medya ve bilgi gizliliğini ihlal eden, bilgisayar ve donanımların çalışmasını durduran veya kısmen çalışamaz hale getiren kod parçası ya da yazılımlardır. Trojan,Keylogger, melissa, cod red ve benzeri gibi daha birçok virüs, dünya çapında zararlara neden olmuş ve devlet bazında tehtidler oluşturmuştur. Teknoloji geliştikçe beraberinde gelişen tehtidlerin sayısıda artırıyor.

 Dünya Geneli Virüsler 

 Cod Red 

2001 de çıkan bu yazılım, bir günde yaklaşık 360 bin bilgisayara bulaşmış ve dünya [...]

11
WordPress Başlıklar
 
Flash Oyun Sitesi Kurmak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler
 
 
 
 
SEO taktikleri
 
Özgün Kaliteli SEO Uyumlu Makale Yazmak
 
 
 
 
 
 
Son Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
Sıralama
 
 
 
 
 
 
 
Top 5
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım
 
2
LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri
 
3
Cd’ye Dosya Nasıl Atılır?
 
4
Windows 10 da Komut İstemi Açmanın 10 Farklı Yolu
 
5
Kulaklıktan Ses Gelmeme Sorunu ve Çözüm Yolları