Faydalı Notlar
ŞİMDİ OKUNAN
Qapel Nedir? Qapel puanı nasıl kazanılır?
6
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Qapel Nedir? Qapel puanı nasıl kazanılır?

☺ AHMET AYDIN6 Eylül 2015

Qapel 2012 yılında kurulan bir projedir. Bu proje yıllardı süre gelen kaliteli çalışması sonucu bu günlere varmış ve hızla üye kazanmaktadır.

Kayıt için tıkla.

Qapel tam olarak nedir derseniz. Son yıllarda sosyal ortamlarda büyük bir patlama yaşandı ve herkes bir yerlerden bişeyler paylaşmaya başladı. Qapel bu durumu biraz farklı bir yöntem ile reklama döküp sosyal hesap sahiplere puan verme ve bu puanlardan alışveriş yapma imkânı sundu.

Bu puanlar yapacağınız reklam türüne ve reklam veren şirketin ayırdığı bütçeye göre farklı bir puanlama tabi tutuluyor. Yani bir X firması verdiği reklam için 1000 ₺ lik bir bütçe ayırıp Qapel reklam vermesi söylerken Qapel bunu puanlama sistemi ile her kullanıcı kaç puan kazanacak şekilde hesaplayıp sunuyor ve bizler bu durumları sosyal medyada paylaşarak veya beğenerek bu puanları kazanıyoruz ve hesabımıza bu puanlar yükleniyor.

Zamanla hesabımızda biriken puanlarla Qapel Markette alışveriş yapıp ürün alabiliyoruz. Bu ürünler kalitesi ve değerine göre puan biçilip sizlerin bakiyenizdeki puanlar yeterli ise bu ürünleri alabiliyorsunuz. Ürünler normal bir alışveriş sitesinde alışveriş yapıyor gibi düşüne bilirsiniz. Buradaki tek fark burada para yerine hesabınızdaki puanları kullanıyorsunuz.

Kayıt için tıkla.

Qapel de tam aktif olmak için Facebook hesabınız, Twitter hesabınız, Google Plus hesabınız, İnstagram hesabınız ve Foursquare hesabınızın olması sizler için faydalı olabilir. Çünkü verilen görevleri buralarda paylaşım yaparak veya beğeni yaparak gerçekleştiriyorsunuz. Bu görevlerin yanında bazen video izleme veya bir anket doldurma veya bir X firmasının sitesine üye olmak gibi farklı görevlerde olabiliyor.

Qapel bu görevlerin yanında arada takipçilerine güzel sürprizler yapıyor. Mesela her hafta Cuma günleri genelde saat 16.00’da gerçekleştirdiği kampanya kodu ile büyük miktarda puanlar veriyor. Paylaştığı kampanya kodlar belli bir katılım sonrası bitiyor. Mesela 99 Qapel puan verdiği bir Cuma günü 999 kişi bu kodu uyguladıktan sonra kampanya sona eriyor. Takipçiler bir sonraki Cuma günü yapılacak kampanyayı bekliyor. Qapel yapacağı bu kampanyayı sosyal medya hesaplarından takipçileri ulaştırıp bilgilendiriyor. Yani Qapel’ in sosyal medyadaki hesaplarını takip etmeniz sizlerin yararına olabilir.

Qapel genel olarak sistemi bu şekilde yürüyor. Her geçen gün üye sayısının artması ve sistemin daha kaliteli hale gelme çabaları ilerde çok büyük işlere imza atacak fikrini uyandırıyor. Hemen sizde vakit kaybetmeden aşağıdaki linkten sistemi gidip üye olabilir Qapel puan kazanmaya başlaya bilirsiniz.

KAYIT İÇİN TIKLA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
6 Yorumlar

Yanıt Bırak