Faydalı Notlar
ŞİMDİ OKUNAN
İş Yeriniz İçin Excel Hazır Fatura Şablonu
0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

İş Yeriniz İçin Excel Hazır Fatura Şablonu

☺ AHMET AYDIN14 Nisan 2016

Faturalarınızı kalemle yazıp kesmek yerine bilgisayar ortamında Office Excel programı ile faturanızı hazırlayabilir. Faturanızı bilgisayar çıktısı ile çıkarabilirsiniz. Teknolojinin hızlı gelişimi bu tip işlerinde bilgisayar ortamında hızlıca halledilmesi ve ayarlanmasını sağlıyor.

Paylaşacağımız şablonda bizim kendi fatura boyutuna göre ayarlama yaptığımızdan siz şablonu indirdikten sonra deneyerek faturanıza uygun genişlik ve yükseklik değerlerini ayarlamanız gerekiyor. A4 boyutuna yakın bir boyutta oluşturduğumuz bu şablon Excel 2013 sürümünde sorunsuz çalışmaktadır. Ayrıca toplam miktarı yazıya dönüştürmek için ek bir dosyaya ihtiyacınız var. Rakamları yazıya çevirmek için bir sonraki makalemize göz atmanızı rica ederiz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
8%
Gülmekten Ağlıyorum
33%
Sinir Küpü
42%
kötü
8%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
8%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak