Faydalı Notlar 5.438 Görüntülenme 0

İş Yeriniz İçin Excel Hazır Fatura Şablonu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Faturalarınızı kalemle yazıp kesmek yerine bilgisayar ortamında Office Excel programı ile faturanızı hazırlayabilir. Faturanızı bilgisayar çıktısı ile çıkarabilirsiniz. Teknolojinin hızlı gelişimi bu tip işlerinde bilgisayar ortamında hızlıca halledilmesi ve ayarlanmasını sağlıyor.

Paylaşacağımız şablonda bizim kendi fatura boyutuna göre ayarlama yaptığımızdan siz şablonu indirdikten sonra deneyerek faturanıza uygun genişlik ve yükseklik değerlerini ayarlamanız gerekiyor. A4 boyutuna yakın bir boyutta oluşturduğumuz bu şablon Excel 2013 sürümünde sorunsuz çalışmaktadır. Ayrıca toplam miktarı yazıya dönüştürmek için ek bir dosyaya ihtiyacınız var. Rakamları yazıya çevirmek için bir sonraki makalemize göz atmanızı rica ederiz.

AHMET AYDIN

ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.