Faydalı Notlar
ŞİMDİ OKUNAN
İkinci El Elektronik Cihazınızı Nasıl Satabilirsiniz?
Parlak Fikir
0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

İkinci El Elektronik Cihazınızı Nasıl Satabilirsiniz?

☺ AHMET AYDIN1 Mayıs 2018

Elinizde kullandığınız elektronik cihazınızdan sıkılabilirsiniz yada cihazın bir üst versiyonunu almak için elinizde olan cihazı satıp bir miktar para elde edebilir ve bunu yeni alacağınız cihazda kullanabilirsiniz.

İkinci El Cihaz Ürünleri Nasıl Satabiliriz?

 İkinci El Cihaz Alan Yerler 

İkinci el ürünleri satarken ürünleri detaylı şekilde en ince noktasına kadar ayrıntılı şekilde aktarırsanız sağlam bir satıcı olmanız sizin güven toplamanızı sağlayacaktır. Ayrıca elinizde bilgisayar olduğunu düşünürsek. İkinci el bilgisayar laptop alan yerlere bakarak ürünüzü listeleyebilir ve satışınızı daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. 

Laptop satışınızı yaparken cihaz özelliklerini tamamını yazın, herhangi bir darbe yeri varsa mutlaka bunu fotoğraflayarak gösterin, cihaz kutusu faturası varsa bunu mutlaka belirtin bu cihazının hem temiz olduğunu gösterecek hemde alıcının güvenini kazanacaktır.

Yada elinizde fotoğraf makinesi olduğunu düşünelim. Fotoğraf makinesi tutkunları cihazın temiz olmasına çok dikkat ederler. Ürünüzü listelerden kozmetik(darme,kırık,çizik yerler), tuş hassasiyeti, netlik noktaları, lens kozmetiği, lens temizliği, otomatik netleme ve ölü piksel noktalarına değinmeniz gerekir. Bu konular hakkında detaylı şekilde bilgi verin ve cihazınızın çok daha hızlı şekilde satılmasına kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca ikinci el fotoğraf makinesi alan yerlere bakarak cihazınızı profesyonel sitelere de satabilirsiniz.

Konu neticesinde şuna varıyoruz. İkinci el ürününüzü satmakta en hızlı yol, ürününüzü listelerken detaylara fotoğraflamaya çok dikkat etmeniz gerekiyor. Tüm detaylarını yazarsanız alıcının güvenini kazanacaksınız ve satmanız daha kolay olacaktır. İkinci el alan birçok sitede bulunuyor bu sitelere de başvurarak satışınızı yapabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak