Kapat
Faydalı Notlar 1.499 Görüntülenme 0

Fatura İçin Excel Hazır KDV Hesaplama Şablonu

İş yerinde fatura keserken KDV hesaplama işleminizi kolay hale getirecek Excel de hazırlanmış KDV hesaplama şablonu. Adet sayısı, KDV dahil birim fiyatı, KDV oranı, birim KDV’siz fiyat, toplam KDV tutarı, toplam KDV’siz tutar ve toplam KDV dahil tutar. Bu tutarları sadece adet sayısını KDV dahil birim fiyatı ve KDV oranını yazarak diğer tüm hesaplamayı elde edebilirsiniz. Özellikle bilgisayar üzerinden fatura kesenler için çok hızlı ve kullanışlı bir şablon.

Şablon Office 2013 üzerinden oluşturulmuştur. Office alt sürümlerinde sorunlar çıkarabilir bu kesinlikle şablondan değil uyumsuzluktan kaynaklanmaktadır. Sağlıklı çalışmasını istiyorsanız Office 2013 sürümünü bilgisayarınıza yükleyip şablonu sağlıklı kullanabilirsiniz.

Şablon üzerinde ekleme çıkarma yapabilirsiniz. Bu geliştirmelerinizi bizlere yorumlardan iletebilir bizde sayfamızı ziyaret edenlere direk olarak paylaşabiliriz.

Şablon Önizleme

KDV-HESAPLAMA

[su_button url=”https://mega.nz/#!zoxDgDAY!cTKwt5IbIjps7DOEzvFYAhwUAYoApzGQWJG93UYNAPU” target=”blank” size=”4″ center=”yes” icon=”icon: arrow-circle-down”]KDV HESAPLAMA ŞABLONU İNDİR[/su_button]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir