Faydalı Notlar 224 Görüntülenme 0

ASD Soru – Cevap Sistemi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

ASD soru cevap sistemi teknoloji hakkında tüm sorularınızı hızlı ve kolay şekilde sorabilir cevabını hızlı şekilde alabilirsiniz.

ASD soru cevap sistemine kayıt açmanız gereklidir. İster facebook ile giriş yapabilir veya e-posta ile kolay bir şekilde kayıt açıp sorunuzu sorabilirsiniz.

Sorularınızın soruyu kapsayacak bir başlık ve açıklama kısmının sorunuzun tam anlaşılması için gerekli tüm bilgileri vermeniz daha hızlı şekilde cevabını almanız anlamına gelir. Sorularınızın daha iyi anlaşılması için resim veya video ile destekleyebilirsiniz.

Ayrıca ASD soru cevap sistemi puanlama sistemi sistemi sayesinde soru sorduğunuz da veya sorulara cevap verdiğinizde sizin profil hesabına paun eklemektedir. Bu puanlar şimdi olmasa bile ilerde yapacağımız yarışmalar ödüller almanızda faydalı olabilir. O yüzden sorulara oy verip cevap vermeniz sizler için + bir puan olabilir.

ASD soru cevap sistemi hakkında eksik olan veya hatalı olan bölümleri bizlere iletmek için iletişim adreslerimizi kullanabilir bizlere iletebilirsiniz.

ASD Soru – Cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir