Trend
Isı İndexi
Sıralama
Windows 10
 
 
 
 
 
 
 
SEO
 
 
 
 
 
 
 
Posts Tagged ‘Samsung Galaxy S8’
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
21 Kasım 2017

Donmaya Karşı Iphone X vs Samsung Galaxy S8!

Sıra dışı testler yapan TechRax adlı Youtube kanalı, dayanıklılık testlerinde bu sefer Iphone X ve Samsung Galaxy S8’i yarıştırdı. Son model akıllı telefonları suya koyduktan sonra bir gece boyunca bekletti. Bu çılgın testin sonunda bakalım ne olmuş.

Dayanıklılık konusunda iddialı iki model de su dolu kaba konulup bir gece buzdolabında bekletildi. Gecenin sonunda telefonlar buzdolabından çıkarıldı ve teste başlandı.

İlk önce Iphone X test edildi. Buzlu sudan çıkan Iphone X’in %1 şarjı kalmıştı Face ID özelliği çalışmıyordu. Wi-Fi, Bluetooth ve hücresel veri kendiliğinden açılmıştı. Ekranında hata meydana geldi ve dalgalanmalar oluştu.

Iphone X [...]

60
 
Daha Fazla Oku
31 Ocak 2017

Merakla Beklenen Samsung Galaxy S8’in Sızdırılan Fotoğrafı

Merakla beklenen Samsung’un amiral gemi serisinden olan Galaxy S8’e ait görüntüler ünlü Dünya Devi Samsung’un, bütün güvenlik önlemlerine rağmen bir kez daha Evan BLASS’ın Twitter adresi üzerinden paylaşıldı. Ve işte o sızdırılan görüntüler sizlerle!

Dünya devi ünlü telefon markası Samsung’un uzun zamandır beklediğimiz Galaxy S8 modelinde görüleceği üzere “Home” tuşu yer almıyor. Ve Galaxy S8 oldukça kibar bir yapıya sahip görünüyor. Parmak okuma teknolojisinin ise merakla beklenen cihazın arka kısmına konumlandırılmış olabileceği konusunda ekibimizle hem fikiriz 🙂 ancak görüleceği üzere hiçbir belirti söz konusu bile değil. Ayrıca cihazın su geçirmezliği ve [...]

26
End of the line!
Top Five
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım + Videolu Anlatım
 
2
Windows 10 da Komut İstemi Açmanın 10 Farklı Yolu
 
3
Televizyonun Işığının Yanması fakat Görüntünün Gelmemesi Sorunu ve Çözümü hakkında
 
4
Hard Disk Hatalarını Düzeltme – Onarma En Kolay Yöntem
 
5
İnternetin Hayatımızdaki Olumlu-Olumsuz Etkileri

Warning: A non-numeric value encountered in /home/asdtekno/public_html/wp-content/themes/engine/functions/loop.php on line 75
İstanbul ikinci el bilgisayar alan yerler IQOS İluma