Trend
Isı İndexi
Sıralama
Windows 10
 
 
 
 
 
 
 
SEO
 
 
 
 
 
 
 
Posts Tagged ‘Iphone x’
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
29 Aralık 2017

Bir Geliştirici İPhone X Kullanarak Görünmez Oldu!

Japonya da bir uygulama geliştirici İPhone X kullanarak yüzünü tamamen görünmez hale getirmeyi başardı. Bunu twitter hesabı üzerinden bir video ile paylaştı.

Bu yöntem gerçekten çok dehşet verici olsa da oldukça güzel de görünüyor. Kazuya Noshiro adındaki japon geliştirici çektiği 10 saniyelik videoyu tweet atarak tüm dikkatleri üzerine çekti.

Noshiro yüzünü görünmez yapmak için sabit bir kamera kullandı. Noshiro attığı tweet’lere göre uygulama oyun geliştirme platformu Unity‘de yapıldı. Bu uygulamayı ne için kullanacağı ve hangi alanda uygulanacağı hakkında henüz bir bilgi yok. Ancak yakında dönemde çok farklı şeyler bizi bekliyor [...]

35
 
Daha Fazla Oku
21 Kasım 2017

Donmaya Karşı Iphone X vs Samsung Galaxy S8!

Sıra dışı testler yapan TechRax adlı Youtube kanalı, dayanıklılık testlerinde bu sefer Iphone X ve Samsung Galaxy S8’i yarıştırdı. Son model akıllı telefonları suya koyduktan sonra bir gece boyunca bekletti. Bu çılgın testin sonunda bakalım ne olmuş.

Dayanıklılık konusunda iddialı iki model de su dolu kaba konulup bir gece buzdolabında bekletildi. Gecenin sonunda telefonlar buzdolabından çıkarıldı ve teste başlandı.

İlk önce Iphone X test edildi. Buzlu sudan çıkan Iphone X’in %1 şarjı kalmıştı Face ID özelliği çalışmıyordu. Wi-Fi, Bluetooth ve hücresel veri kendiliğinden açılmıştı. Ekranında hata meydana geldi ve dalgalanmalar oluştu.

Iphone X [...]

60
End of the line!
Top Five
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım + Videolu Anlatım
 
2
Windows 10 da Komut İstemi Açmanın 10 Farklı Yolu
 
3
Televizyonun Işığının Yanması fakat Görüntünün Gelmemesi Sorunu ve Çözümü hakkında
 
4
Hard Disk Hatalarını Düzeltme – Onarma En Kolay Yöntem
 
5
İnternetin Hayatımızdaki Olumlu-Olumsuz Etkileri

Warning: A non-numeric value encountered in /home/asdtekno/public_html/wp-content/themes/engine/functions/loop.php on line 75
İstanbul ikinci el bilgisayar alan yerler IQOS İluma