Trend
Isı İndexi
Sıralama
Windows 10
 
 
 
 
 
 
 
SEO
 
 
 
 
 
 
 
Posts Tagged ‘f8 boot menüsü’
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
2 Şubat 2018

Windows 10’da F8 Menüsü Nasıl Açılır?

En güncel işletim sistemi olan Windows 10 ile devre dışı bırakılan f8 boot menüsünü tekrar nasıl etkinleştirebiliriz? Bu sorunun cevabı yazının devamında cevap bulacaksınız.

Söylediğimiz gibi Microsoft’un en güncel işletim sistemlerinden olan Windows 10 ile işletim sistemi açılışı bi hayli hızlandırıldı. Bunun en büyük nedeni ise f8 gibi boot ekranların devre dışı bırakılmış olması. Tabi birçok kullanıcı için gerekli olmayan bu ekran ileri seviye kullanıcılar için oldukça önemli. Bilgisayarı güvenli mod gibi seçeneklerde açılmasını sağlayacak bu boot ekranını nasıl aktifleştirebilir onu görecez.

İlk başta Konut İstemi penceresini açalım. Tabi bunu başlat [...]

182
 
Daha Fazla Oku
10 Eylül 2017

Windows 10 F8 Boot Menüsünü Açma

Microsoft güncel işletim sistemlerinden Windows 10 da hızlı bir açılış sağlanması için f8 boot menüsü devre dışı bırakılmıştı. Ancak ileri düzey kullanıcılar bilgisayar onarma, güvenli mod gibi başlangıç ayarlamaları için bu menüye ihtiyaç duyuyorlar, şimdi bu makalede anlatacağımız yöntemle klasik f8 menüsüne nasıl ulaşırız onu anlatacağız.

Öncelikle Komut İstemi penceresini açmamız gerekiyor. Tabi bu pencereyi Yönetici olarak çalıştır ile çalıştırmanız gerekiyor. Başlat bölümüne direk olarak ”Kom”, ”Komut” yazdığımızda direk olarak karşımıza Komut istemi gelecektir. Sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır tıklamanız yeterli [...]

1067
End of the line!
Top Five
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım + Videolu Anlatım
 
2
Windows 10 da Komut İstemi Açmanın 10 Farklı Yolu
 
3
Televizyonun Işığının Yanması fakat Görüntünün Gelmemesi Sorunu ve Çözümü hakkında
 
4
Hard Disk Hatalarını Düzeltme – Onarma En Kolay Yöntem
 
5
İnternetin Hayatımızdaki Olumlu-Olumsuz Etkileri

Warning: A non-numeric value encountered in /home/asdtekno/public_html/wp-content/themes/engine/functions/loop.php on line 75
İstanbul ikinci el bilgisayar alan yerler IQOS İluma