Trend
Isı İndexi
Sıralama
Windows 10
 
 
 
 
 
 
 
SEO
 
 
 
 
 
 
 
Posts Tagged ‘çözüm’
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
12 Ekim 2015

LG G3 Aramalarda Oluşan Ses Sorunu ve Çözümü

Quad HD ekran ve Lazer Otomatik Odaklama gibi dikkat çekici özelliklerin yanı sıra iyi bir performansa sahip ve pekte uçarı sayılmayan fiyatıyla LG G3 kullanıcıların ilgisini çekmişti. G2’yle kıyaslandığında daha kaliteli tasarıma sahip olan cihaz da bazı problemler baş gösterdi.

Samsung Note kullanıcılarının çoğunlukla karşılaştığı ses sorunu, G3 kullanıcılarının da başına dert oldu. LG G3 kullanıcıları cihazla arama yaptıklarında veya Skype görüşmelerinde karşı tarafın sesini duymakta zorluk çekiyor, bazıları da mekanik bir sesle karşılaşıyordu. Bu sebepten ötürü LG G3 kullanıcıları aramalarında sürekli kulaklık kullanıyorlarmış.

 

Ses Sorununa [...]

12159
 
Daha Fazla Oku
12 Ekim 2015

Torrent’te Dosya İndirememe Sorunu

Çalışma sistemi bakımından Torrent, bir dosya aktarım servisidir diyebiliriz. Torrent dosyalarını indirebilmek için ihtiyacımız olan şey bir Torrent istemcisidir. Torrent dosyalarını tanıyan bu istemci diğer kullanıcılarla bağlantı sağlamaya yarar.

Torrent sistemi, indirme işlemini hatasız gerçekleştirmesiyle ün salmıştır. Çünkü Torrentler de dosyayı indirirken bir hata denetçisi kullanılır. Bu denetçi hatalı inen dosyayı diğer kullanıcılardan talep ederek anında onarır. Bu işlem arka planda kullanıcı farkında olmadan gerçekleşir.

Torrent dosyalarını indirirken kullanıcı bazı durumlarda problemlerle karşılaşır. Yavaş inen dosyalar, indirmeye başladığında normal hıza [...]

427
 
Daha Fazla Oku
11 Ekim 2015

Skype’ta Mikrofondan Cızırtı Çıkma Sorunu ve Çözümü

Çoğu bilgisayar kullanıcısı bilgisayar üzerinden sesli ve görüntülü konuşmak için önceden Messenger’ı kullanıyordu. Sonraları ise bu uygulamanın yeri Skype adlı. Skype hem yazılı hem de sesli ve görüntülü görüşmelerde ideal ve kullanımı kolay ve yaygınlaşmış olan popüler uygulamalardan biri. Microsoft’un bu markayı satın alması markanın gücünü ve popülerliğini arttırmış durumda. Yalnız kullanıcıların çoğu program kullanırken mikrofondan gelen cızırtıdan dolayı rahatsız haldeler. Bu sıkıntıyı gidermenin yollarını bu yazımızda anlatacağız. Öncelikle ses ayarlarını yapmalıyız.

Skype’de nasıl ses ayarı yapılır?

Öncelikle Skype programını çalıştıracaksınız. Gelen pencerenin [...]

1476
 
Daha Fazla Oku
10 Ekim 2015

Aşırı Bellek Kullanım Sorunları ve Çözümleri

Bellekler dosyaların saklanması için önem taşır. Bilgisayarınızda gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesi için belleğe ihtiyaç vardır. Ancak bellekte yeterli alan bulunmuyorsa cihazda bazı programların yanıt vermemesi sorunu açığa çıkabilir. Bilgisayarda yaşanacak bilgi kayıplarının engellenmesi için, Windows kullanıcılarına uyarı verir. Kullanıcılara belleğin azaldığına uyarı verilmektedir. Uyarıyı dikkate alarak bellekteki alanın doluluk oranını görebilirsiniz.

Bellekteki kayıtlı bilgilerin önemli olduğu düşüldüğünde uyarıların kesinlikle dikkate alınması gerekmektedir. Bu sorunu çözebilmek için bazı önerilerde bulunmak mümkündür. Önerileri dikkate alarak sorunu [...]

300
Daha Fazlasını Yükle
End of the line!
Top Five
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım + Videolu Anlatım
 
2
Windows 10 da Komut İstemi Açmanın 10 Farklı Yolu
 
3
Televizyonun Işığının Yanması fakat Görüntünün Gelmemesi Sorunu ve Çözümü hakkında
 
4
Hard Disk Hatalarını Düzeltme – Onarma En Kolay Yöntem
 
5
İnternetin Hayatımızdaki Olumlu-Olumsuz Etkileri

Warning: A non-numeric value encountered in /home/asdtekno/public_html/wp-content/themes/engine/functions/loop.php on line 75
İstanbul ikinci el bilgisayar alan yerler IQOS İluma