Trend
Isı İndexi
Sıralama
Windows 10
 
 
 
 
 
 
 
SEO
 
 
 
 
 
 
 
Posts Tagged ‘apple music’
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
8 Aralık 2016

Apple Music mi? Spotify mi?

Son dönemlerde oldukça popüler olan dijital müzik çalma platformları Gün geçtikçe kapasitesini ve kalitesini artırmaktadır. Bu yeni dönemde Apple Music Türkiye’de aktif hale gelmiştir. iPhone kullanıcıları Spotify mi yoksa Apple Music mi kullanacağı konusunda tereddüde düşmüştür.

Her iki uygulamanın da kendine has avantajları bulunmaktadır. Maddi açıdan düşünüldüğünde ise her iki dijital müzik platformu da aynı ücretle hizmet vermektedir. Apple Music yeni kullanılabilir olduğu için deneme süresini üç ay olarak belirlenmiştir.

Spotify için ise bu süre bir aydır. Diğer bir açıdan değerlendirmek gerekirse her iki platformda 30 milyonu aşkın şarkı bulundurmaktadır. Kullanım [...]

29
 
Daha Fazla Oku
2 Aralık 2016

En İyi Müzik Dinleme Programları

Bir önceki yazımızda Spotify ve Apple Music platformlarını karşılaştırmaya başlamıştık. Bu yazımızda ise karşılaştırmaya devam edeceğiz ve size tam bir fikir sunmaya çalışacağız.

Cihaz Desteği

Bir ürünü satın alıyorsanız bu ürünün birçok cihazda çalışmasını isteyeceksinizdir. Kaliteli müziği her ortamda dinlemek isteyeceğiniz için cihaz desteği de çok önemlidir. Cihaz desteğine bakıldığında Apple Music iOS, Android, Apple Watch, Apple TV, Macbook, iMac ve Windows bilgisayarlarda destekleniyor. Ancak Spotify bu ortamlar dışında Logitech, Marantz, Onkyo, Parrot, Philips, Pioneer, Revo, Sonos, Roku, Western Digital ve Yamaha gibi birçok cihazda da destekleniyor. [...]

141
 
Daha Fazla Oku
14 Kasım 2016

Hangi Müzik Dinleme Programı Daha İyi!

Müzik dinleme programları gün geçtikçe artmaya başlıyor. Belirli bir ücret karşılığında müzikleri en kaliteli şekilde dinleyebildiğimiz bu uygulamalar arasında bir rekabet de söz konusu. Özellikle en çok kullanılan Spotify ve Apple Music arasındaki çekişme en çok konuşulanlardan biri. Biz de bu yazımızda hangisinin daha iyi olduğunu ve uygun olduğunu belirtmek için karşılaştırma yapacağız.

Fiyatları Nasıl?

Bilindiği üzere bu iki programı da kullanmak için, daha doğrusu kaliteli bir şekilde kullanabilmek için belirli bir ücret ödememiz gerekiyor.

Spotifypremium olmadığı zaman sınırsız ancak reklamlı müzik dinlemeye izin veriyor. ‘’ Ben reklamlı da dinlerim’’ [...]

201
End of the line!
Top Five
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım + Videolu Anlatım
 
2
Windows 10 da Komut İstemi Açmanın 10 Farklı Yolu
 
3
Televizyonun Işığının Yanması fakat Görüntünün Gelmemesi Sorunu ve Çözümü hakkında
 
4
Hard Disk Hatalarını Düzeltme – Onarma En Kolay Yöntem
 
5
İnternetin Hayatımızdaki Olumlu-Olumsuz Etkileri

Warning: A non-numeric value encountered in /home/asdtekno/public_html/wp-content/themes/engine/functions/loop.php on line 75
İstanbul ikinci el bilgisayar alan yerler IQOS İluma