Kapat
Bilgisayar 90 Görüntülenme 1

USB Bellek İle Bilgisayar Tamiri Yapın

Arkadaşlarınız ve komşularınız bilgisayarları bozulduğunda ilk size mi koşuyor? USB belleğe atacağınız ve yanınızda taşıyabileceğiniz birkaç bilgisayar doktoru olabilirsiniz.

Bilgisayarların bozulmasında ilk olarak büyük ihtimalle CCleaner, CPU-Z ve Antivirüs programlarına başvuruyorsunuz. Peki, bilgisayarı bozulan ve size başvuran arkadaşınızın bilgisayarı düşük bir RAM’e sahipse ne yapacaksınız? Merak etmeyin, USB belliğinizle bu sorun olmaktan tamamen çıkıyor.

CCleaner ve CPU-Z, doğrudan depolama birimi içinden çalıştırılan iki programdır ve dolayısıyla en çok tercih edilen iki yazılım olmuşlardır. USB belleğinizi bilgisayarınıza taktıktan sonra EXE dosyasını açarak, programları çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

Skype ve Firefox gibi web tarayıcılarında, taşınabilir sürümleri mevcut. Fakat bize gerekenleri ise bilgisayar tamiri için kullananlarıdır. CCleaner tüm isteklerimizi karşılayacağı gibi, bilgisayar tamirinde gerçekten işe yarayan bir yazılım olduğundan artık sizde bilgisayar doktoru olarak anılacaksınız.

“USB Bellek İle Bilgisayar Tamiri Yapın” üzerine 1 yorum

  1. YÜCEL dedi ki:

    BU YAZDIklarınızdan hiç bişey anlamadım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir