Kapat
Bilgisayar 81 Görüntülenme 1

USB Bellek İle Bilgisayar Tamiri Yapın

Arkadaşlarınız ve komşularınız bilgisayarları bozulduğunda ilk size mi koşuyor? USB belleğe atacağınız ve yanınızda taşıyabileceğiniz birkaç bilgisayar doktoru olabilirsiniz.

Bilgisayarların bozulmasında ilk olarak büyük ihtimalle CCleaner, CPU-Z ve Antivirüs programlarına başvuruyorsunuz. Peki, bilgisayarı bozulan ve size başvuran arkadaşınızın bilgisayarı düşük bir RAM’e sahipse ne yapacaksınız? Merak etmeyin, USB belliğinizle bu sorun olmaktan tamamen çıkıyor.

CCleaner ve CPU-Z, doğrudan depolama birimi içinden çalıştırılan iki programdır ve dolayısıyla en çok tercih edilen iki yazılım olmuşlardır. USB belleğinizi bilgisayarınıza taktıktan sonra EXE dosyasını açarak, programları çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

SSD Diskinizde Daha Çok Alan Açın

Son dönemlerde SSD diskler oldukça ilgi çekici olmaya başladı. Tabi bu ilgi SSD disklerin oldukça hızlı olmasından kaynaklanıyor. ...  0

Skype ve Firefox gibi web tarayıcılarında, taşınabilir sürümleri mevcut. Fakat bize gerekenleri ise bilgisayar tamiri için kullananlarıdır. CCleaner tüm isteklerimizi karşılayacağı gibi, bilgisayar tamirinde gerçekten işe yarayan bir yazılım olduğundan artık sizde bilgisayar doktoru olarak anılacaksınız.

AHMET AYDIN

ASD kurucusu, içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya adreslerinden takip edin ve en yeni gelişmeleri makaleleri kaçırmayın.

“USB Bellek İle Bilgisayar Tamiri Yapın” üzerine 1 yorum

  1. YÜCEL dedi ki:

    BU YAZDIklarınızdan hiç bişey anlamadım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir