ŞİMDİ OKUNAN
Ban Nasıl Kaldırılır?
0

Ban Nasıl Kaldırılır?

☺ AHMET AYDIN25 Haziran 2016

Bilgisayarınız herhangi bir nedenle banlanabilir. Bu durumda bilgisayarınızın ban özelliğini kaldırmanız gerekecektir. Bilgisayarınızdan ban kaldırmak için internetten bu konuyla alakalı çeşitli programlar indirmenize gerek yoktur.

Bu sizin daha fazla zaman kaybetmenize yol açar. Hem de bu konuyu çözmek için indirdiğiniz her program çalışmayabilir veya bilgisayarınız indirdiğiniz her ban kaldırma programını kabul etmeyebilir. Bilgisayarınızı kullanarak ban kaldırabilir ve bu şekilde bilgisayarınızı eskisi gibi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Yani bilgisayarınız programsız bir şekilde banı kaldıracaktır.

Peki, Ban nasıl kaldırılır? Bilgisayarınızın başlat menüsüne girin. Ardından Donatılar bölümüne giriş yapın. Karşınıza çıkacak olan komut sistemini tıklayıp açın. Bu bölüme ipconfig/release yazın. Yükleme işlemleri başlayacaktır. Yükleme işlemleri bitince de ipconfig/renew yazın.

Kısa bir süre içinde bilgisayarınızda bulunan ban kalkacaktır. Görüldüğü gibi kısa yollar sayesinde bilgisayarınızda bulunan banı kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. Ban kaldırma işlemi için internette bu sorunu çözmek amacı ile herhangi bir program indirmenize gerek yoktur. Yukarda bahsettiğimiz çok basit aşamalar ile pratik bir şekilde ban sorunundan kurtulabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak