Kapat
Bilgisayar 54 Görüntülenme 0

Ban Nasıl Kaldırılır?

Bilgisayarınız herhangi bir nedenle banlanabilir. Bu durumda bilgisayarınızın ban özelliğini kaldırmanız gerekecektir. Bilgisayarınızdan ban kaldırmak için internetten bu konuyla alakalı çeşitli programlar indirmenize gerek yoktur.

Bu sizin daha fazla zaman kaybetmenize yol açar. Hem de bu konuyu çözmek için indirdiğiniz her program çalışmayabilir veya bilgisayarınız indirdiğiniz her ban kaldırma programını kabul etmeyebilir. Bilgisayarınızı kullanarak ban kaldırabilir ve bu şekilde bilgisayarınızı eskisi gibi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Yani bilgisayarınız programsız bir şekilde banı kaldıracaktır.

Peki, Ban nasıl kaldırılır? Bilgisayarınızın başlat menüsüne girin. Ardından Donatılar bölümüne giriş yapın. Karşınıza çıkacak olan komut sistemini tıklayıp açın. Bu bölüme ipconfig/release yazın. Yükleme işlemleri başlayacaktır. Yükleme işlemleri bitince de ipconfig/renew yazın.

SSD Diskinizde Daha Çok Alan Açın

Son dönemlerde SSD diskler oldukça ilgi çekici olmaya başladı. Tabi bu ilgi SSD disklerin oldukça hızlı olmasından kaynaklanıyor. ...  0

Kısa bir süre içinde bilgisayarınızda bulunan ban kalkacaktır. Görüldüğü gibi kısa yollar sayesinde bilgisayarınızda bulunan banı kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. Ban kaldırma işlemi için internette bu sorunu çözmek amacı ile herhangi bir program indirmenize gerek yoktur. Yukarda bahsettiğimiz çok basit aşamalar ile pratik bir şekilde ban sorunundan kurtulabilirsiniz.

AHMET AYDIN

ASD kurucusu, içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya adreslerinden takip edin ve en yeni gelişmeleri makaleleri kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir