ŞİMDİ OKUNAN
Android Auto: Google Otomobil Yazılımı
0

Android Auto: Google Otomobil Yazılımı

☺ AHMET AYDIN5 Ekim 2015

Android Auto : Google’ın sene başında duyurduğu bir otomobil yazılımını piyasaya sürmüş bulunmaktadır. Kullanıla bilen ülkelerde Android Lollipop ya da Marshmallow yüklü cihazlarda Play store üzerinden indirilip kullanıla bilir.

Bu uygulamada  Google Play Müzik, Google Maps, Sesli komutlar ve Google Arama uygulaması ile araçlarımız artık kullanım açısından daha kolay ve daha zevkli.Piyasaya sürülen ülkeler : Amerika, İngiltere, İrlanda, Yeni Zellanda, İspanya, Almanya ve Avusturalya ‘da Android 5.0 ve üzeri sürümlere sahip cihazlar kullanıma hazır.

Uygulamayı şuanda sadece Pioneer kafa desteklemektedir.Bu uygulamadan yararlana bilmek için Akıllı Cihazları USB kablosu ile Pioneer ünitesine bağlamaları gerekmektedir. Google tarafından sızdırılan bilgilere göre 2014 model arabalardan sonra uygun araçlarda kullanıla bilmesi ve 2016 yılının 2. çeyreğinde tüm dünyaya sunulması bekleniliyor.

Uygulama hakkında https://www.android.com/auto/ bu URL üzerinden daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın geçerli olduğu ülkelerde ise Google Play Store linkinden indirip yükleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak